نسخه شفابخش اقتصاد بیمار کشور، عمل به دستورات رهبری است

نسخه شفابخش اقتصاد بیمار کشور، عمل به دستورات رهبری است


حجت الاسلام و المسلمین کاظم فتاح دماوندی روز جمعه در خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته شهر دماوند که در مسجد جامع شهر برگزار شد، افزود: مشکلات اقتصادی کشور عمدتا ریشه داخلی دارد و زائیده نحوه مدیریت و سیاستگزاری های دستگاه های اجرایی است.
این مقام مسئول ادامه داد: ایشان تاکید کردند که تجربه نشان داده مذاکره با رژیم زورگوی آمریکا سبب کاهش دشمنی آنان نمی شود بلکه مذاکره ابزار اعمال فشار بیشتر بر ایران است.
وی با بیان اینکه امروز اقتدار نظامی ایران باعث شده تا تهدید نظامی و وقوع جنگ از دستور کار دشمن خارج شود، تصریح کرد: برای رفع مشکلات داخلی هیچ راهی جزو مبارزه با فساد نیست و قوای کشور باید گلوگاه های فساد را ببندند و مردم نیز از قوه قضاییه بخاطر برخورد با مفسدان حمایت خواهد کرد.
امام جمعه دماوند همچنین به سالروز آغاز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی در سال 69 اشاره و اظهار داشت: در طول جنگ تحمیلی حدود 70 هزار نفر از عراقی ها در ایران و در مقابل حدود 44 هزار نفر از ایرانی ها در عراق به اسارت گرفته شدند.
وی با بیان اینکه بازگشت آزادگان به میهن اسلامی جشن پیروزی ملت ایران در دفاع هشت ساله بود، بیان کرد: این جشن ثمره ایثار و مقاومت است اما در همان زمان کسانی بودند که سعی در بی فایده نشان دادن ایستادگی و مقاومت ملت را داشتند و ما را شکست خورده قلمداد کردند.
حجت الاسلام فتاح دماوندی با بیان اینکه به فرموده امام خمینی (ره) چه کوته نظرهایی که خیال کردند چون در جبهه به آرمان نهایی نرسیده ایم پس شهادت، رشادت و ایثار و از خودگذشتگی بی فایده است، گفت: نباید برای رضایت چند لیبرال خود فروخته در اظهار نظرها و ابراز عقیده ها به گونه ایی غلط عمل کنیم که حزب الله احساس کند جمهوری اسلامی از مواضع اصولی اش عدول می کند.
تهرام/7246//1348

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس