نظارت رسانه بخشی از سلامت دستگاه ها را تضمین می کند

نظارت رسانه بخشی از سلامت دستگاه ها را تضمین می کند


به گزارش ایرنا، مرتضی حیدری پیش از ظهر چهارشنبه در مراسم تجلیل از خبرنگاران در محل فرمانداری پردیس اظهار داشت: بخشی از سلامت عملکرد دستگاه ها به دلیل وجود رسانه‎ها است و در این راستا خبرنگاران باید با تیزبینی و گوشزد معضلات به مسئولین در صدد رفع مشکلات باشند.
وی افزود: قلم و بیان خبرنگاران روزنه امید برای مردم است، خبرنگاران محرک و مشوق اند و با بیان منصفانه اخبار بر مردم و مسئولین تاثیر می گذارند، نگاه دقیق رسانه ها به مسائل مختلف کشور به دشمنان اجازه سوء استفاده نمی دهد.
فرماندار پردیس با اشاره به جدیدالتاسیس بودن شهرستان پردیس خاطر نشان کرد: طی 8 سال گذشته مشکلات زیادی در این شهرستان داشتیم، در بعضی از فازها هنوز مردم با مشکلاتی مثل نبود اماکن ورزشی، تفریحی، مساجد و بهداشت و درمان درگیر هستند.
فرماندار پردیس با اشاره به پروژه مسکن مهر عنوان کرد: مسکن مهر پردیس یکی بزرگترین پروژه های عمرانی کشور محسوب می شود که بیش از 70 درصد آن انجام شده است و اتمام این پروژه نیاز به مدیریت جدی و اجرایی دارد.
حیدری افزود: اتمام پروژه مسکن مهر پردیس منوط به داشتن 3 تیم است، تیم اول اجرایی است که در صورت وجود بودجه، اختیارات و امکانات به خوبی کار را صورت می دهد و تیم بعدی تیم بازرسی یا حقوقی است چرا که مسکن مهر با داشتن بیش از 1000 پرونده نمی تواند به سرعت پیشرفت کند و در صورت سامان دهی این پرونده ها بستر کار برای تیم اجرایی بیشتر فراهم می شود.
وی با اشاره به تیم سوم اظهار داشت: سومین تیم برای پایان یافتن پروژه مسکن مهر پردیس تیم نظارتی است، در برخی اخبار از کیفیت نامطلوب مسکن مهر تصاویری منتشر می‌شود و با وجود تیم نظارتی این معضل حل خواهد شد.
فرماندار شهرستان پردیس با اشاره به زیرساخت‌های در حد صفر منطقه اظهار داشت: یکی از زیرساخت‎های مهم پردیس مسئله آب بود که با صرف بیش از 1000 میلیارد تومان بودجه برای این شهرستان فراهم و پروژه در حال انجام است، زیرساخت‌های دیگر مثل برق و گاز و تسهیلات روبنایی مانند مسجد و مدرسه و پارک و اماکن ورزشی به زودی تامین می‌شوند.
شهرستان پردیس با 138 هزار نفر جمعیت در شرق استان تهران واقع شده و از شرق با دماوند و از غرب با تهران مرز مشترک دارد.
تهرام/9441//1348

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس