نمایشگاه عطر سیب با شعار «هر هیئت، یک فرصت» در تهران برگزار می شود

نمایشگاه عطر سیب با شعار «هر هیئت، یک فرصت» در تهران برگزار می شود


حجت الاسلام سید حسین کوششی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه نمایشگاه عطر سیب هر ساله از سوی شورای هیات های مذهبی برگزار می شود خاطر نشان کرد: این نمایشگاه با همکاری دستگاهها و نهاد های مختلف در استان تهران و شهرداری تهران برگزار می شود و نیازمندی های هیات های مذهبی استان تهران تامین می شود.
وی با بیان اینکه در سال های گذشته هیات های شهر تهران بیشتر در نمایشگاه حمایت می شدند، اظهار داشت: در سال جاری تلاش داریم تا هیات های شهرستان های استان نیز از نمایشگاه بهره لازم را ببرند.
کوششی افزود: هیات های مذهبی از ظرفیت بی نظیر برخوردارند و ضرورت تقویت آنان به عنوان سرمایه های اجتماعی وجود دارد.
معاون فرهنگی، پژوهشی و آموزشی تبلیغات اسلامی استان تهران با اشاره به اینکه جلسه شورای هماهنگی و سیاست گذاری نمایشگاه عطر سیب با حضور نمایندگان دستگاه های متولی در این امر برگزار شد، گفت: برنامه ریزی و بهره مندی شایسته و هدفمند در راستای کاهش آسیب های اجتماعی و لزوم هماهنگی بیشتر برای برگزاری نمایشگاه در آستانه ماه محرم برگزار شد.
وی با بیان اینکه نمایشگاه امسال با شعار «هر هیئت، یک فرصت» برگزار خواهد شد، اظهار داشت: نمایشگاه عطر سیب فرصتی برای پالایش هیات های مذهبی و حمایت از هیات هاست.
وی در ادامه خاطر نشان کرد: بوستان ولایت، مصلای امام خمینی (ره) و تپه های عباس آباد مکان هایی است که برای برگزاری نمایشگاه پیشنهاد شده و بعد از موافقت شورای سیاست گذاری در یکی از این مکان ها برگزار می شود.
تهرام/7244//1348

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس