نهم دی ماه، نشان دهنده ایستادگی و حمایت امت از ولایت است

نهم دی ماه، نشان دهنده ایستادگی و حمایت امت از ولایت است


سردار فرامرز رضوی روز یکشنبه در مراسم گرامیداشت سالروز حماسه 9 دی ویژه بانوان شهرستان دماوند که در سالن اجتماعات جهاد کشاورزی شهر دماوند برگزار شد، با بیان اینکه تشخیص راه از بی راهه توسط مردم در نهم دی ماه سال 88 علی رغم وجود فتنه بزرگ و پیچیده، بسیار سخت بود، اظهار داشت: سران فتنه اگر به سخنان ولی فقیه تمسک می جوییدند، امروز در حصر نبوده و به عنوان اصحاب و سران فتنه معروف نمی شدند؛ آنان قانون را زیر پاگذاشته و حتی ذره ای به خون شهدا توجه نکردند.
وی با بیان اینکه خواسته آنان در سال 88 زیر سوال بردن رای 40 میلیون نفر و ابطال انتخابات بود، خاطر نشان کرد: دشمن در همان زمان متوجه نقش و تاثیر گذاری رهبر معظم انقلاب اسلامی در میان مردم شد و امروز تمام هجمه ها علیه جایگاه والای ولایت فقیه است.
سردار رضوی با اشاره به اینکه امروز در جامعه خوشحالی برای 40 ساله شدن انقلاب وجود ندارد، بیان کرد: فکر مردم را به سمتی سوق دادند که اسلام را ناکار آمد معرفی کنند در حالی که شاید برخی مسئولان ناکار آمد باشند، اما اسلام ناکار آمد نیست.
معاون سیاسی ستاد کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به توطئه های آمریکا علیه ایران و ناامن کردن کشور، گفت: امروز آمریکا که با قدرت نظامی خود می توانست کشورها را جابه جا کند، خود در شرایط ناامن به سر می برد.
این مقام مسئول افزود: گرچه در کشور با مشکلات اقتصادی مواجه هستیم اما این مشکلات حل شدنی است؛ پیشرفت های کنونی کشور در عرصه های مختلف نشان از چهل سال خدمت و تلاش برای توسعه ایران اسلامی است.
وی ادامه داد: در گذشته 70 درصد مردم ایران روستایی بودند اما تنها یک درصد از آب آشامیدنی برخوردار بودند ولی امروز شاهد هستیم در تمامی نقاط کشور خدمات زیربنایی همچون آب، برق، گاز و … گسترش یافته است.
سردار رضوی تصریح کرد: اگرچه ممکن است نتوانیم در مقابل تمام فسادها ایستادگی کنیم اما تمامی تلاش ما مقابله با آنان است؛ دولت ها گرچه آمدند و رفتند و خوب یا بد عمل کردند اما هرجا سخن از انقلاب اسلامی است، نام امام راحل و رهبر انقلاب و همچنین اندیشه انقلابی زنده و ماندگار است.
این مقام مسئول با بیان اینکه آبروی امروز ایران به برکت اندیشه های انقلابی است، گفت: ملت ایران باید حماسه بزرگ نهم دی ماه را زنده نگاه دارند تا نگذاریم عاشورا تکرار شود و جنگ های سه گانه زمان امام علی (ع) اتفاق افتد و عوام در مقابل خواص قرار گیرند.
معاون سیاسی ستاد کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: اقتصاد و معیشت مردم قابل حل است و اگر دولتمردان ما باید با تکیه بر رهنمود های رهبر معظم انقلاب و سرلوحه قرار دادن اقتصاد مقاومتی حرکت کنند، با درس گیری از حماسه نهم دی ماه، فتنه ها به موقع شناخته و خنثی می کنند.
تهرام/7246// 6139

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس