هاشمی: 2 نامزد نهایی شهرداری تهران فردا انتخاب می شوند

هاشمی: 2 نامزد نهایی شهرداری تهران فردا انتخاب می شوند


به گزارش ایرنا، محسن هاشمی روز دوشنبه در حاشیه شصت و یکمین جلسه شورای شهر تهران در گفت وگو با خبرنگاران افزود: در جلسه فردا برای انتخاب 2 گزینه نهایی از میان 5 نامزد فعلی شهرداری تهران، با حضور اعضای شورای شهر رای گیری خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه روز گذشته 3 نامزد پست شهرداری تهران برنامه های خود را برای مدیریت شهر ارائه کردند، اظهار داشت: در جلسه امروز نیز 2 نامزد دیگر شهرداری (سیدمحمود حسینی و پیروز حناچی) برنامه های خود را در جمع اعضای شورای شهر ارائه می کنند.
«اعضای شورای اسلامی شهر تهران هفت نفر شامل سید محمدعلی افشانی، محمد ابراهیم انصاری لاری، محمود حجتی، سیدمحمود حسینی، سمیع الله حسینی مکارم، پیروز حناچی و حجت الله میرزایی را به عنوان گزینه های اصلی برای تصدی پست شهرداری پایتخت انتخاب کردند که با اعلام انصراف انصاری لاری و حجتی، تعداد نامزدهای موردنظر شورا به 5 نفر رسید.»
قرار است اعضای شورای شهر با بررسی برنامه نامزدهای موردنظر برای مدیریت شهر، 2 نفر را به عنوان گزینه اصلی انتخاب و با انجام رای گیری میان این 2 نفر، شهردار جدید تهران را انتخاب کنند.

* شورا و شهرداری مخالف برگزاری نمایشگاه در داخل شهر تهران هستند
هاشمی در پاسخ به سئوال خبرنگاران در خصوص ترافیک ایجاد شده ناشی از برگزاری نمایشگاه در داخل شهر تهران نیز گفت: متاسفانه دراین زمینه هماهنگی لازم ایجاد نشد و به رغم اینکه شهرداری هزینه زیادی را صرف ساخت مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب کرده، از این مجموعه استفاده مناسب و لازم نمی شود.
رییس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه مقامات دولتی از جمله وزیر کشور و استاندار تهران مخالف برگزاری نمایشگاه های پرمخاطب در داخل شهر هستند، گفت: با وجود پیگیری های شهرداری و شورای شهر، هنوز توفیقی در خصوص این مهم حاصل نشده است.
به گفته وی، به همین دلیل ایجاد ترافیک و مشکلات ناشی از برگزاری نمایشگاه در داخل شهر تهران متوجه متولیان امر و برگزارکنندگان نمایشگاه است.
تهرام/1109/7244 / 1539

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس