همایش پیاده روی خانوادگی بازنشستگان شهرداری تهران برگزار شد

همایش پیاده روی خانوادگی بازنشستگان شهرداری تهران برگزار شد


مدیرعامل سازمان بازنشستگی شهرداری تهران در حاشیه این پیاده روی خانوادگی به خبرنگار ایرنا گفت: این همایش پیاده روی با حضور 2 هزار بازنشسته به همراه خانواده با اجرای برنامه های متنوع هنری و ورزشی برگزار شد.
سید مهدی قاسمی ادامه داد: به قید قرعه به 40 نفر ازبازنشستگان جوایز نقدی و به 3 نفر نیز جایزه سفر به مشهد مقدس،کربلای معلی و کیش اهدا شد.
وی ادامه داد: در هفته اول تیرماه سال جاری المپیاد ورزشی بازنشستگان برگزار می شود این المپیاد در رشته های مختلف ورزشی و با حضور بازنشستگان برگزار خواهد شد.
مدیرعامل سازمان بازنشستگی شهرداری تهران با بیان اینکه 12 هزار بازنشسته و موظفی بگیر تحت پوشش این سازمان هستند افزود: در مدیریت جدید تلاش می کنیم با مدیریت هزینه ها و با ارتقای سطح خدمات امکانات رفاهی بهتری را برای بازنشستگان فراهم کنیم.
وی افزود: در شب عید هم در بخش سبد کالای نوروزی به بازنشستگان با مدیریت هزینه ها 10 میلیارد ریال کاهش هزینه داشتیم و از آن سو نیز اقلام سبد کالا در بخش های مختلف افزایش کمی و کیفی داشته است.
وی خاطرنشان کرد: با برنامه ریزی مناسب تلاش می کنیم با رویکرد مدیریت در هزینه سطح خدمات به بازنشستگان شهرداری تهران افزایش داشته باشد و بنا داریم امسال با اعتباری معادل 360 میلیارد ریال سبد کالا در مناسبت های مختلف به بازنشستگان شهرداری تهران ارایه نماییم.
تهرام/1109/7243 / 1539

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس