همایش پیاده روی خانوادگی در بومهن برگزار شد

همایش پیاده روی خانوادگی در بومهن برگزار شد


محمد سیفی روز چهارشنبه در حاشیه این همایش به خبرنگار ایرنا گفت: این پیاده روی به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر از زمین چمن شهرداری بومهن آغاز و تا بوستان چنار ده بومهن با حضور گسترده مردم و مسئولان برگزار شد.
وی با اشاره به سایر برنامه‌های هیات همگانی خاطر نشان کرد: همایش پیاده روی بعدی 10 تیرماه در شهر پردیس و 12 تیر ماه در جاجرود برگزار می‌شود که هدف ما از برگزاری این همایش‌ها، گسترش ورزش و توسعه نشاط همگانی در سطح شهرستان است.
محمود قانبیلی، رئیس شورای شهر بومهن نیز گفت: با توجه به اطلاع رسانی محدود، حضور گسترده ورزشکاران، سالمندان و کودکان و مادران به همراه نوزاد خود در پیاده روی را شاهد بودیم.
سرهنگ غلامرضا حسنوند، رئیس نیروی انتظامی شهرستان پردیس در حاشیه این همایش هم اظهار داشت: مردم سرمایه هر کشور محسوب می‌شوند کشور ما فرهنگ و حاکمت متفاوتی با سایر کشورهای دنیا دارد، استعمار تلاش می‌کند تا به جوانان که سرمایه های اصلی این کشور هستند آسیب بزند.
وی در ادامه افزود: امروز بحث مواد مخدر به عنوان یک سیاست از سوی کشورهای غربی طراحی می‎شود، تبلیغ مواد مخدر در فضای مجازی تهدید جدی برای فرزندان ما است، نهادینه شدن ورزش در خانواده، فرزندان را از خطر آسیب‌های اجتماعی در فضای مجازی محافظت می‌کند، خانواده‌ها نقش پر رنگ‌تری برای انگیزه دادن به فرزندان برای فعالیت‌های ورزشی داشته باشند.
حمید زاهدی، مسول هیات همگانی بومهن ضمن تقدیر از حضور گسترده شهروندان در این همایش گفت: برنامه‌های خوبی برای پر کردن اوقات فراغت خانواده‌ها پیش بینی شده است، برای تشویق شهروندان در فعالیت‌های ورزشی جوایز نفیسی برای برنامه های آینده پیش بینی شده است.
لازم به ذکر است در این مراسم مسابقه طناب‌کشی در چند رده سنی برگزار و به قید قرعه جوایزی به شرکت کنندگان این همایش اهدا شد.
تهرام/ 9441//1348

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس