همدلی افراد جامعه بهترین روش مقابله با تهدید اقتصادی است

همدلی افراد جامعه بهترین روش مقابله با تهدید اقتصادی است


به گزارش ایرنا، محمد قمی روز دوشنبه در جلسه بررسی مسائل اقتصادی کسبه و بازاریان پاکدشت که در تالار گلستان این شهرستان برگزار شد اظهار داشت: مردم ایران در طول سال های استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی همواره با توطئه های استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا مواجه بوده و هیچ گاه تسلیم زیاده خواهی آنان نشده اند.
وی گفت: دشمنان ایران اسلامی به خوبی می دانند که در جنگ نظامی علیه ملتی که با جان و مال خود از حریم کشور حراست می کنند نمی توانند به پیروزی دست یابند بنابر این رویکرد خود را از جنگ سخت به سوی تحریم و فشارهای اقتصادی ایران تغییر دادند.
عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: مردم ایران حق خود را نسبت به انقلاب با ایستادگی ، مقاومت و حضور در صحنه های مختلف ادا کرده اند و امروز باید با همدلی و تعامل و همراهی تمامی افراد جامعه ، این تهدید و توطئه اقتصادی را خنثی کنیم.
نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی افزود: دشمن به دلیل کینه توزی و خوی دد منشی، شرایط اقتصادی سختی را علیه ایران اسلامی تحمیل کرده است، در این شرایط بازاریان باید با درک صحیح از مشکلات مردم ، با آنان همراهی کنند، اجناس با کیفیت را در اختیار مردم قرار داده و در تعیین قیمت ها کالاها انصاف را مراعات کنند.
پاکدشت با 350 هزار نفر جمعیت در 20 کیلومتری جنوب شرق تهران و در مسیر محور امام رضا(ع) واقع شده است.
تهرام/7254//1348

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس