هیات‌های مذهبی پردیس برای دریافت مجوز تا 25 مرداد مهلت دارند

هیات‌های مذهبی پردیس برای دریافت مجوز تا 25 مرداد مهلت دارند


حجت الاسلام حسین حسینی تبار دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بیش از 100 هیات مذهبی برای دریافت مجوز در شهرستان پردیس ثبت نام کردند، بعضی هیات‌ها به دلیل نقص مدارک امکان دریافت مجوز را ندارند و برای رفع نقص مدارک تا 25 مرداد برای مراجعه به اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مهلت دارند.
وی با اشاره به اهمیت دریافت مجوز برای هیات‌های مذهبی در ماه محرم خاطر نشان کرد: هیات هایی مجوز دار برای دریافت ملزومات از برخی سازمان‌ها و ادارات تحت پوشش قرار می‌گیرند و نیروی انتظامی شهرستان تنها هیات های مجوز دار را به رسمیت می شناسند.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان پردیس گفت: با توجه به سرعت رشد کمی و کیفی جمعیت در شهرستان پردیس و کمبود زیر ساخت‌های فرهنگی مانند مسجد و حسینیه، کسانی که درخواست تاسیس حسینیه در مجتمع مسکونی را دارند با دریافت مجوز ازهیات مدیره مجتمع برای دریافت مجوز هیات اقدام کنند.
حسینی تبار عنوان کرد: مجوز تمام هیات‌های مذهبی اواخر ماه ذیحجه با حضور مسئولین شهرستان در یک همایش به هیات‌هایی که مدارک خود را تکمیل کرده باشند تحویل داده می‌شود.
وی در ادامه افزود: انتخابات کانون مداحان در آذر ماه سالجاری برای اولین بار برگزار می‌شود، مداحانی که مداحی از سازمانها و یا اداره تبلیغات شرق استان تهران دارند برای ثبت نام و دریافت کارت حضور در انتخابات کانون مداحان به اداره تبلیغات اسلامی شهرستان محل زندگی خود اقدام کنند.
تهرام/9441//1348

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس