ویژه برنامه های رمضان در 40 ایستگاه مترو تهران درحال برگزاری است

ویژه برنامه های رمضان در 40 ایستگاه مترو تهران درحال برگزاری است


محسن محمدیان عصر دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا و با اشاره به اینکه اجرای این طرح با درصد بالایی از رضایت و اعتماد مسافران در سالهای گذشته همراه بوده است افزود: طرح نسیم بهشت مسیری جدید در ارتباط روحانیت با مردم است که در این طرح، روحانیون، با حضور در میان مردم و ارتباط نزدیک با آنان، شرایط مساعدی را برای گفت‌وگو و ارتباط کلامی فراهم کرده و علاوه بر پاسخگویی به پرسش‌های دینی مذهبی و برطرف شدن ابهامات و شبهات شرعی، مشاوره‌های دینی و خانوادگی نیز ارائه می‏ کنند.
مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه در ادامه از اجرای طرح خیرات نان کریم اهل بیت (ع) خبر داد.
وی گفت: شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه با همکاری بنیاد خیریه وفاق سبز علوی به مناسبت ماه مبارک رمضان طرح خیرات نان کریم اهل بیت (ع) را برگزار می کند.
محمدیان با بیان اینکه این طرح به منظور ترویج و اطلاع رسانی خیرین از طرح های بنیاد بالاخص طرح سفره های علوی برگزار می شود خاطرنشان کرد: ایستگاه های تئاتر شهر، نبرد، میدان انقلاب اسلامی، شادمان، امام خمینی (ره)، سرسبز، فرهنگسرا، شهید محلاتی، میدان منیریه و قلهک از 2 تا 13 خردادماه از ساعت 10 تا 20 میزبان این طرح هستند.
تهرام/7243//1348

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس