پلیس با مالکان خودروهای پلاک مخدوش برخورد می کند

پلیس با مالکان خودروهای پلاک مخدوش برخورد می کند


به گزارش روز چهارشنبه مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور پایتخت، سرهنگ مسعود جبارزاده افزود: با آغاز طرح جدید ترافیک برخی از رانندگان برای تردد در محدوده طرح اقدام به پوشش و یا مخدوش کردن پلاک خودروی خود می کنند که این اقدام نه تنها تخلف رانندگی، جرم نیز محسوب می شود.
وی تاکید کرد: در این رابطه برخورد با این تخلف محرز به صورت جدی و مستمر در دستور کار ماموران پلیس راهور پایتخت قرار گرفته است.
سرهنگ جبارزاده اظهار داشت: رانندگانی که مرتکب این تخلف شوند علاوه بر اعمال قانون(جریمه) به مراجع قضایی نیز معرفی خواهند شد.
به گزارش ایرنا، اجرای طرح جدید ترافیک شهر تهران از روز شنبه 15 اردیبهشت ماه آغاز شد. در طرح جدید، دیگر مجوز سالانه ورود به محدوده طرح با دریافت مبلغ کلی در ابتدای سال صادر نمی شود و متقاضیان باید روزانه نسبت به اخذ مجوز ورود به این محدوده در شهر تهران اقدام کنند.
در شرایط کنونی 2 طرح محدوده «ترافیک» و «زوج و فرد» در شهر تهران اجرا می شود که ورود به محدوده ترافیکی منوط به داشتن مجوز و ورود به محدوده طرح زوج و فرد براساس رقم سمت راست پلاک خودروهاست.
زمان اجرایی روزانه طرح ترافیک 6:30 تا 19 است، ضمن اینکه روزهای پنجشنبه نیز طرح های ترافیکی(ترافیک و زوج و فرد) اجرا نخواهد شد.
تهرام/9343**1625

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس