پیامک تأیید طرح ترافیک خبرنگاران ارسال می شود

پیامک تأیید طرح ترافیک خبرنگاران ارسال می شود


علی پیرحسین لو در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: کار بررسی و تأیید نهایی طرح ترافیک خبرنگاران و عکاسان خبری انجام شده و پیامک های تأیید تا پایان امروز ارسال می شود.
وی خاطرنشان کرد: عدم ارسال پیامک تایید برای خبرنگاران به دلیل معطلی کار در معاونت حمل و نقل نبوده بلکه از آنجایی که فهرست افراد واجد صلاحیت از سوی رسانه ها اعلام نشده بود این امر به تعویق افتاد.
پورحسین لو با اشاره به اینکه دو خبرگزاری و یک روزنامه هنوز فهرست اسامی تأیید شدگان را ارسال نکرده اند یادآور شد: افرادی که پیامک تأیید را دریافت نکرده اند می توانند از روز شنبه با حساب هزینه عادی وارد محدوده طرح ترافیک شوند.
وی تصریح کرد: پس از آنکه طرح ترافیک این افراد تأیید شد و نام آنها در ظرفیت قرار گرفت هزینه تردد برای آنها با نرخ خبرنگاری محاسبه خواهد شد.
مشاور فرهنگی معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تهران گفت: تاکنون بیش از چهار هزار و 700 درخواست دریافت طرح ترافیک خبرنگاری ارسال شده که همه مدارک حداقل دوبار مورد بررسی قرار گرفته و تنها مدارک 20 نفر که امروز (پنجشنبه) نسبت به ثبت نام اقدام کرده اند بررسی نشده است.
وی با بیان اینکه سقف قابل تأیید برای دریافت طرح ترافیک خبرنگاری 2000 مورد است اظهار کرد: حدود چهل روزنامه و خبرگزاری که متقاضیان بیش از ظرفیت داشتند نامه ای ارسال شد تا نسبت به اولویت بندی افراد واجد شرایط اقدام کنند.
طرح جدید ترافیک از شنبه 15 اردیبهشت اجرا می شود و اولین تردد غیرمجاز خودروها در بازه زمانی 15 تا 31 اردیبهشت در محدوده این طرح، مشمول جریمه نخواهد شد.
برای مالکان خودروهایی که برای یکبار در این بازه زمانی به صورت غیرمجاز(نداشتن مجوز) وارد محدوده طرح ترافیک شوند، پیامک ارشادی ارسال می شود.
دراین پیامک تلفنی به مالک خودرو هشدار داده می شود که تا پایان اردیبهشت از طریق سامانه اینترنتی my.tehran.ir برای ثبت نام و پرداخت عوارض تردد مجاز در محدوده طرح ترافیک شهر تهران اقدام کند.

تهرام/9353//1348

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس