کارگروه کارشناسی فرهنگی میان شهرداری تهران و وزارت ارشاد تشکیل شود

کارگروه کارشناسی فرهنگی میان شهرداری تهران و وزارت ارشاد تشکیل شود


به گزارش سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، سعید اوحدی رئیس و جمعی از معاونان و مدیران سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران روز دوشنبه با سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دیدار کردند.
صالحی در این دیدار با اشاره به زیرساخت‌های کم نظیر سازمان فرهنگی هنری تاکید کرد: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان فرهنگی هنری باید با بهره‌گیری از این ظرفیت‌ها نسبت به ارتقای برنامه‌های فرهنگی هنری پایتخت اهتمام ویژه‌ای داشته باشند چراکه تهران بر همه شهرهای کشور اثرگذار است و اتفاقات خوب آن منشا اثر در کشور می‌شود.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به حضور 2 ماهه اوحدی در سازمان فرهنگی هنری از فعالیت‌های این سازمان در نوروز، اعیاد شعبانیه و نمایشگاه کتاب تقدیر کرد.
اوحدی نیز در این دیدار گزارشی از ظرفیت، امکانات و فرصت‌های سازمان فرهنگی هنری ارائه کرد و به تشریح اقدامات این سازمان در نوروز، اعیاد شعبانیه و نمایشگاه کتاب پرداخت.
رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با اشاره به تشکیل ستاد‌های ویژه برای فعالیت‌ در ماه مبارک رمضان و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: برنامه‌های فرهنگی هنری با توجه به ذائقه‌های گوناگون شهروندان تهران و با تاکید بر مشارکت حداکثری مردم در حال طراحی است که در ماه مبارک رمضان و به مرور در طول سال اجرا می‌شود.
تهرام/7245//1348

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس