کنتورهای آب جنوب تهران به سامانه قرائت از راه دور مجهز می شوند

کنتورهای آب جنوب تهران به سامانه قرائت از راه دور مجهز می شوند


محسن رنجبری روز شنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: قابلیت شناسایی کنتورهای خراب، طبقه بندی اطلاعات مصرف آب، قابلیت دسترسی به اطلاعات، برنامه ریزی برای صرفه جویی در مصرف آب از مهمترین مزایای این سامانه است. وی تصریح کرد: این سامانه همچنین موجب دسترسی مشترک به بخشی از اطلاعات و امکان مشاهده میزان مصرف و قابلیت تشخیص نشت شبکه در بخش داخلی مشترک می شود.
وی ادامه داد: مرحله نصب، راه اندازی و بهره برداری این سامانه هم اکنون بر روی 40 کنتور پر حجم سه اینچ به بالا از جمله پالایشگاه نفت تهران، سیمان تهران، انبار دخانیات، ایران ترانسفور و دیگر مراکز بزرگ صنعتی در نواحی جنوب تهران اجرا شده است.
معاون درآمد و امور مشترکین شرکت آب و فاضلاب منطقه 6 اضافه کرد: گام بعدی این فن آوری بر روی کنتورهای 2 اینچ و یک و نیم اینچ در حال انجام است.
وی از اجرای طرح 122 در راستای دولت الکترونیک و تکریم ارباب رجوع نیز خبر داد و گفت: این طرح با وجود برخی نواقص در این منطقه به طور کامل اجرا شده است.
وی گفت: با اجرای این طرح تمامی فعالیت های مشترکین به صورت غیر حضوری انجام می شود.
به گزارش ایرنا، شرکت آب و فاضلاب منطقه 6 شهر تهران به مرکزیت شهرستان ری منطقه ای به وسعت حدود 138 کیلومتر مربع شامل 80 کیلومتر مربع از شهر تهران و پنج شهر باقرشهر، کهریزک، حسن آباد، خاورشهر و قیامدشت با جمعیت حدود یک میلیون و688 هزار نفر را زیر پوشش خدمات رسانی دارد.
تعداد مشترکان آبفای منطقه 245 هزار مشترک است و تعداد مشترکان فاضلاب 180 هزار مشترک است. همچنین یکهزارو 700 کیلومتر طول خطوط شبکه توزیع آب 192 کیلومتر طول خطوط انتقال و 10 هزارو 50 کیلومتر طول خطوط فاضلاب دارد.
6003

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس