13 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال به مددجویان ری پرداخت شد

13 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال به مددجویان ری پرداخت شد


یدالله صفری روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: این میزان تسهیلات در بخش های کشاورزی، دامپروری، صنعت و معدن و شیلات به مددجو پرداخت شده است.
صفری از پرداخت تسهیلات 500 میلیون ریالی به روستاییان تحت پوشش کمیته امداد ری خبر داد و بیان کرد: این تسهیلات برای اولین بار در این شهرستان به روستاییان پرداخت می شود و روستاییان می توانند از این تسهیلات در جهت اشتغالزایی استفاده کنند.
وی با بیان اینکه در چهار ماهه نخست سال جاری سه واحد مسکونی به مددجویان این شهرستان واگذار شده است، گفت: تامین مسکن مددجویان یکی از برنامه ها و اهداف کمیته امداد است تا مشکلات افراد تحت پوشش در این زمینه حل شود.
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) ری یادآور شد: استقلال مالی، خودکفایی و اشتغالزایی مددجویان در کمیته امداد مورد توجه است تا هر سال گروهی از این خانواده ها از چرخه حمایتی خدمات کمیته امداد بی نیاز شوند.
وی گفت: مشارکت مردمی نقش مهم و موثری را در ارائه تسهیلات مسکن و اشتغالزایی مددجویان کمیته امداد دارد.
بیش از 6 هزار و 50 نفر در قالب سه هزار و 600 خانوار تحت پوشش کمیته امداد ری هستند که 2 هزار و 50 نفر از این تعداد را زنان سرپرست خانوار تشکیل می دهند.
شهرستان ری (به مرکزیت شهرری) بیش از یک میلیون و 300 هزار نفر دارای چهار شهر شهرری، باقرشهر، کهریزک و حسن آباد و چهار بخش مرکزی، کهریزک، فشاپویه، خاوران و قلعه نو است.
1970/6003

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس