14هزار شهروند ری از خدمات رایگان پزشکی شهرداری بهره مند شدند

14هزار شهروند ری از خدمات رایگان پزشکی شهرداری بهره مند شدند


به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از روابط عمومی شهرداری منطقه 20 (شهرری)، سید احمد صفوی اظهار داشت: کانون پزشکان اداره سلامت شهرداری این منطقه دارای 114 عضو است که با مشارکت گروه ها، انجمن ها و سازمان ها در مناسبت های مختلف نسبت به ارائه خدمات رایگان پزشکی و سلامت محور اقدام می کنند.
وی بیان کرد: ارگان هایی همچون شبکه بهداشت و درمان، بسیج جامعه پزشکی، بیمارستان ها و درمانگاه های فعال شهرری در این امر خیر مشارکت داشته اند.
صفوی افزود: بخش عمده ای از این فعالیت های سلامت محور در نقاط کمتر برخوردار با همکاری تیم پزشکان خیر و در قالب حرکت های جهادی انجام شده است.
وی تصریح کرد: این خدمات رایگان در قالب اعزام تیم پزشکی به نقاط محروم، ویزیت سالمندان و معلولان، معرفی و ارجاع بیماران نیازمند به مطب ها و حمایت های دارویی انجام شده است.
شهردار منطقه 20 ،خدمات پزشکان خیر را در راستای تحقق رسالت انسانی و معنوی عنوان کرد و افزود: از تمام ظرفیت مدیریت شهری برای تداوم این مسیر خیرخواهانه و گسترده شدن فعالیت های خالصانه پزشکان خیر استفاده شده تا بخشی از نیازهای پزشکی و درمانی افراد کمتر برخودار تامین شود.
منطقه 20 (شهرری) جنوبی‌ترین منطقه شهری شهرداری تهران است و دارای پنج ناحیه داخل محدوده و 2 ناحیه خارج محدوده و 21 محله است.
1970/6003

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس