2 نفردرتصادف های جداگانه شب گذشته درتهران کشته شدند

2 نفردرتصادف های جداگانه شب گذشته درتهران کشته شدند


به گزارش روز چهارشنبه ایرنا به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ، سرهنگ علی‌اصغر شریفی، جانشین معاونت اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران از وقوع یک فقره تصادف فوتی خبر داد و گفت: ساعت 18 روز گذشته در مسیر غرب به شرق خط ویژه خیابان دماوند، راکب موتورسیکت که فردی 27 ساله بوده به دلیل ورود خلاف جهت به ایستگاه ابوریحان با یکی از مسافرین اتوبوس برخورد کرده و به دلیل اصابت سر با جدول راکب جان خود را از دست داد و مسافر هم که مردی میانسال بوده نیز به بیمارستان منتقل شد.
شریفی ورود غیرمجاز موتورسیکلت به خط ویژه، خلاف جهت حرکت کردن و عدم استفاده از کلاه ایمنی را زمینه‌ساز فوت این شهروند بیان می کند.
همچنین سرگرد مجید رنجبر جانشین مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ نیز از وقوع یک فقره تصادف فوتی در شب گذشته خبر داد و گفت: ساعت 23:20 شب گذشته در محور شمال به جنوب بزرگراه یادگار امام(ره)، پایین‌تر از بزرگراه هاشمی رفسنجانی یک دستگاه خودرو 206 به علت عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه واژگون شد.
وی به رانندگان توصیه کرد: همواره هنگام رانندگی سرعت مجاز را در معابر بزرگراهی و مخصوصا هنگام شب رعایت نمایند و از انجام اعمالی که منجر به حواس‌پرتی می‌شود جداً خودداری نمایند.
تهرام/1735/1109 / 1539

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس