20 مجموعه ورزشی شمال شرق تهران پلمپ شد

20 مجموعه ورزشی شمال شرق تهران پلمپ شد


جعفر زرنگار روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در طرح نظارتی از مجموعه های ورزشی ، بازرسان توانستند در بازه چهار ماه اخیر 250 بازدید از مجموعه ورزشی شمال شرق تهران انجام دهند.
وی با بیان اینکه در حال حاضر 550 مجموعه ورزشی در شمال شرق تهران وجود دارد گفت: در طرح ضربتی از مجموعه های ورزشی با هر گونه تخلف، عرضه و فروش مکمل های ورزشی و تغییر در نرخ های آموزشی مصوب برخورد خواهد شد.
رئیس اداره ورزش و جوانان شمال شرق تهران تصریح کرد: در هجدهمین دوره بازیهای آسیایی و پارآسیایی 2018 جاکارتا، در حال حاضر 16 نماینده( 11ورزشکار، 3ورزشکار پارآسیایی و مربی) از این حوزه اعزام خواهند شد.
زرنگار با اشاره به اینکه 161 نماینده از تهران در این رویداد آسیایی شرکت خواهند داشت: ورزشکاران در این حوزه در رشته های جودو، کاراته، کبدی، کشتی، جودو، شمشیر بازی، دو ومیدانی و رزمی شرکت دارند.

* افتتاح سه پروژه ورزشی شمال شرق تا هفته دولت
رئیس اداره ورزش و جوانان شمال شرق تهران ادامه داد: تکمیل ورزشگاه و انشعابات مجتمع ورزشی طبقاتی امام علی(ع)، تکمیل اجرای طرح سالن جلسات ورزشی و نماز خانه ورزشگاه دیهیم با اعتباری یک میلیارد و 150میلیون تومانی به بهره برداری می رسد.
وی افزود: پروژه مجموعه طبقاتی امام علی(ع) از سال 88 آغاز شده که پس از تاخیر هشت ساله با دستور و تخصیص یک میلیارد تومانی معاون بانوان وزیر ورزش و جوانان به بهره برداری می رسد.
به گفته وی برای احداث این مجموعه حدود 20میلیارد تومان هزینه شده است.
زرنگار همچنین از واگذاری اماکن ورزشی طبق ماده 88 قانونی اشاره کرد و گفت: در سالجاری 21مجموعه دولتی تحت اختیار این نهاد به اجاره داده شد.
وی گفت: در این طرح چهار میلیارد تومان به حساب خزانه دولت واریز شد.
زرنگار با اشاره به اینکه سرانه ورزشی شمال شرق تهران 30سانتی متر مربع برای هر شهروند است خاطر نشان کرد: شمال شرق تهران با حدود 2 میلیون نفر شهروند در مناطق 4، 7، 8 و 13 تهران قرار گرفته است.
تهرام/7247//1348

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس