21 موسسه فرهنگی در شهرستان ری مجوز فعالیت گرفتند

21 موسسه فرهنگی در شهرستان ری مجوز فعالیت گرفتند


سید محمد موسوی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد: 17 آموزشگاه در رشته های نمایش، هنرهای تجسمی و موسیقی، 2 کانون تبلیغاتی و 2 موسسه فرهنگی و هنری از یک سال گذشته تاکنون مجوز خود را از اداره فرهنگ و ارشاد ری دریافت و فعالیت خود را آغاز کردند.
وی افزود: این میزان افزایش سرانه فرهنگی و هنری در این شهرستان نسبت به سایر شهرستان های استان تهران از رشد قابل توجهی برخوردار است.
وی با اشاره به اینکه شهرستان پهناور ری و جمعیت فراوان آن، تنها یک باب مجتمع فرهنگی و هنری دارد که نیاز اهالی فرهنگ و هنر را برطرف نمی کند، اضافه کرد: موسسات فرهنگی و هنری و نیز آموزشگاه های غیر دولتی کمک خوبی را به ارتقای سطح فرهنگ و هنر می کنند.
موسوی گفت: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی از ایجاد این مراکز غیر دولتی استقبال می کند.
وی افزود: علاقمندان برای اطلاع از ایجاد موسسه فرهنگی، هنری و قرآنی، کانون فرهنگی هنری مسجد، کانون آگهی و تبلیغاتی، آموزشگاه آزاد هنری، موسسه انتشاراتی و سایر خدمات فرهنگی و هنری می توانند به پایگاه اطلاع رسانی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری مراجعه کنند.
شهرستان ری (به مرکزیت شهرری) با جمعیتی بیش از 860 هزار نفر از مهمترین شهرستان مذهبی و سیاسی استان تهران است که دارای چهار شهر شهرری، باقرشهر، کهریزک و حسن آباد و چهار بخش مرکزی، کهریزک، فشاپویه، خاوران و قلعه نو است.
6003

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس