221 اشتغال مستقیم در فیروزکوه ایجاد می شود

221 اشتغال مستقیم در فیروزکوه ایجاد می شود


به گزارش خبرنگار ایرنا؛ مهدی یوسفی جمارانی روز شنبه در جمع خبرنگاران فیروزکوه، با اشاره به افتتاح پروژه های شاخص شهرستان در هفته دولت سال جاری، افزود: 242 واحد مسکونی پروژه مسکن مهر شهرستان با اعتبار 9 میلیارد و 680 میلیون تومان و یک مرکز اصلاح نژاد دام سبک، از پروژه های دانش بنیان توسط شرکت دام گستر پیشگام با اعتبار 8 میلیارد و 940 میلیون تومان به بهره برداری خواهد رسید.
وی با اشاره به اقدامات پیشگیرانه در مقابل حوادث طبیعی افزود: پروژه آبخیزداری و کنترل سیلاب در روستای سیل خیز آتشان با اعتباری بالغ بر 3 میلیارد و 200 میلیون تومان، به بهره برداری خواهد رسید.
این مقام مسئول در خصوص پروژه های تفریحی شهر فیروزکوه به تجهیز شهربازی با اعتبار 1 میلیارد و 500 میلیون تومان و اجرای زیپ لاین و فضاسازی پارک کوهستان با اعتبار 2 میلیارد و 500 میلیون تومان اشاره کرد.
یوسفی جمارانی اظهار داشت: ساختمان محیط بانی در منطقه گردشگری تنگه واشی با اعتبار 140 میلیون تومان احداث می شود.
همچنین افزود: در سطح شهر، احداث پل معبر 18 متری و زیرگذر خط مثلث راه آهن با مجموع اعتبار 3 میلیارد و 900 میلیون تومان آغاز می شود و تا پایان سال جاری به اتمام خواهد رسید که اجرای این دو پروژه، منجر به بهره برداری معبر 18 متری و کاهش ترافیک شهری خواهد شد.
وی خاطرنشان کرد: در بخش مرکزی 20 پروژه با اعتبار 6 میلیارد و 600 میلیون تومان و در بخش ارجمند 25 پروژه با اعتبار 2 میلیارد و 600 میلیون تومان به بهره برداری می رسد.
وی در خصوص عمده پروژه های روستایی شهرستان فیروزکوه، به احداث ساختمان دهیاری، بهسازی معابر اصلی روستا، احداث دیوار حائل، جدول کشی، آسفالت و تامین روشنایی معابر اشاره کرد.
شهرستان فیروزکوه با 40 هزار نفر جمعیت، در شمال شرقی پایتخت واقع شده است.
تهرام/9897//1348

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس