3.5 میلیارد تومان به پروژه های یک روستای جاجرود اختصاص یافت

3.5 میلیارد تومان به پروژه های یک روستای جاجرود اختصاص یافت


مرتضی حیدری روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: پروژه های روستای سعید آباد جاجرود که جمعیتی بیش از 7 هزار نفر دارد با هدف بهره مندی مردم روستا و استفاده از ظرفیت های رودخانه جاجرود و پل تاریخی شاه عباسی به منظور جذب گردشگر در دست اجراست.
وی خاطر نشان کرد: مسجد الهادی با اعتباری معادل یک میلیارد و دویست میلیون تومان از اعتبارات ستاد اجرایی حضرت فرمان امام (ره)، مشارکت دهیاری‌ و خیرین در حال ساخت بوده که مرحله نازک کاری را پشت سر گذاشته است.
فرماندار شهرستان پردیس افزود: زمین چمن مصنوعی چند منظوره روستا با اعتباری بالغ بر 250 میلیون تومان در 600 متر مربع حاوی محوطه سازی، زیربنا، احداث جایگاه تماشاچیان، سرویس بهداشتی و چمن ریزی در دست احداث است.
حیدری عنوان کرد: بوستان خانواده و محوطه بازی کودکان شامل آلاچیق، آبنما، فضای سبز و فلاور باکس و ادوات بازی کودکان در 3 هزار متر مربع با اعتباری بالغ بر 300 میلیون تومان نیز در حال اجرا است.
وی با اشاره به اینکه طرح عمرانی دیگر این منطقه افزود: طرح ساماندهی حاشیه رودخانه جاجرود شامل دیوار حائل به طول 200 متر که مجموعا در حدود 800 متر مربع با اعتباری بالغ بر 250 میلیون تومان از دیگر پروژه های در دست اقدام در این روستا است.
فرماندار شهرستان پردیس اظهار داشت: طرح بهسازی حاشیه سبز، نصب آلاچیق و روشنایی تاکنون با اعتباری معادل50 میلیون تومان اجرا شده است و پروژه استخر سرپوشیده روستا با اعتباری بالغ بر یک و نیم میلیارد تومان که از محل اعتبارات و آورده‌های استانی فراهم شده را می توان از پروژه های عمرانی و رفاهی در دست اقدام در این روستا نام برد.
حیدری ضمن تقدیر از مساعدت و پی گیری‌های دهیار و اعضای شورای اسلامی روستای سعید آباد عنوان کرد: برخی از این پروژه ها آماده بهره برداری بوده و برخی نیز در هفته دولت به بهره برداری می رسند.
تهرام /9441//1348

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس