69 کلاس درس در استان تهران به بهره برداری می رسد

69 کلاس درس در استان تهران به بهره برداری می رسد


به گزارش روز شنبه روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان تهران، علی شهری ضمن گرامیداشت آغاز هفته دولت اظهار داشت: این اداره کل پروژه‌های آموزشی بسیاری را برای تحویل به آموزش و پرورش شهر تهران و شهرستان‌های استان تهران در مهرماه 1397 فراهم کرده تا دانش‌آموزان بتوانند در محیط‌های آموزشی نوساز و ایمن به ادامه تحصیل بپردازند.
وی با اشاره به بهره‌برداری از 6 پروژه آموزشی در استان تهران با 69 کلاس درس در هفته دولت افزود: این پروژه‌ها در نقاط پُرتراکم دانش‌آموزی و در مناطقی احداث شده که به واسطه فضاهای آموزشی و پرورشی در مضیقه بودند، همچنین در مجموع تعداد زیادی پروژه آموزشی در مناطق مورد نیاز استان تهران تا مهرماه97 تحویل خواهند شد.
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان تهران اظهار داشت: این پروژه‌های آموزشی در پردیس، شهریار پاکدشت و قرچک با 7 هزار و 169متر مربع زیربنا آماده و تحویل آموزش و پرورش خواهد شد.
شهری با اشاره به اهمیت نقش خیرین مدرسه ساز گفت: خیرین همواره در ساخت و تکمیل فضاهای آموزشی استان تهران همراه نوسازی مدارس بوده‌اند که در پروژه‌های تحویلی نیز خیرین مدرسه ساز بسیاری از پروژه‌ها آموزشی را ساخته و یا در تکمیل آنها نقش بسزایی داشته‌اند.
تهرام/7245//1348

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس