80 درصد معابر حسن آباد آسفالت شد

80 درصد معابر حسن آباد آسفالت شد


محسن تاجیک روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا عنوان کرد: مدیریت شهری این شهر در جهت رفاه بیشتر شهروندان آسفالت تمامی معابر اصلی و فرعی را لکه گیری و همچنین معابر خاکی شهرک های نوساز را آسفالت کرد.
وی به فعالیت های این شهرداری در جهت توسعه فضای سبز نیز اشاره کرد و افزود: مدیریت شهری حسن آباد در 9 ماه فعالیت خود توانسته با توسعه فضای سبز در حاشیه معابر شهری، سرانه فضای سبز را از حدود 13 متر مربع به 15 متر مربع برساند.
تاجیک در ادامه با بیان اینکه 35 درصد آب سد فشافویه به فضای سبز این شهر اختصاص یافته است، اظهار داشت: 50 درصد فضای سبزاین شهر با آب شرب آبیاری می شود که در 9 ماه گذشته 97 درصد آن تبدیل به آب خام شده و به زودی سه درصد دیگر هم تغییر خواهد کرد.
وی تغییر در المان های شهری را از مطالبات مردم این شهر بیان کرد و گفت: شهرداری حسن آباد فشافویه در 9 ماه اخیر توانسته تغییراتی را در المان های شهری ایجاد کند ولی تغییرات اساسی در آینده نزدیک ایجاد خواهد شد.
حسن آباد فشافویه از توابع شهرستان ری متشکل از 37 روستا و با 70 هزار نفر جمعیت در 30 کیلومتری جنوب شهرری و در مسیر جاده قدیم تهران – قم قرار دارد.
3218/6003

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس