800 راس گوسفند قربانی به موسسه خیریه کهریزک اهدا شد

800 راس گوسفند قربانی به موسسه خیریه کهریزک اهدا شد


محمد رضا صوفی نژاد روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: امسال 800 راس گوسفند قربانی به موسسه خیریه کهریزک اهدا شد، این درحالی است که سال گذشته یک هزار و 400 راس گوسفند به این موسسه اهدا شده بود.
وی تصریح کرد: تورم و گرانی های اخیر مهمترین عامل کاهش نذورات مردمی به موسسه خیریه کهریزک است.
صوفی نژاد با اشاره به اینکه مصرف ماهانه گوشت در آسایشگاه کهریزک 500 راس گوسفند است، اظهار داشت: سهمیه ماه یک ماهه گوشت این موسسه تامین شده است و مازاد آن به مراکز خیریه مشابه در 31 استان کشور ارسال می شود.
صوفی نژاد تصریح کرد: موسسه خیریه کهریزک روزانه بیش از 2 میلیارد ریال هزینه های جاری دارد که با 85 درصد کمک های مردمی نیازهای مالی خود را تامین می کند.
وی ادامه داد: اصلی ترین مشکل مدیریت موسسه خیریه کهریزک هزینه های پایدار و درآمدهای ناپایدار است به همین جهت هرگز اعتبار پیش بینی شده ای در حساب های جاری این موسسه وجود ندارد.
آسایشگاه خیریه کهریزک بنیادی غیردولتی، غیرانتفاعی و مردمی است که از 45 سال پیش، فعالیت خود را درخدمت رسانی به همنوعان نیازمند آغاز کرده است.
این آسایشگاه با همت والای شادروان دکتر حکیم زاده از سال 1351 با مختصر امکانات ابتدایی و همراهی یاران وی با اسکان انگشت شمار سالمندان نیازمند و بی سرپرست، فعالیت خود را آغاز کرد.
آسایشگاه کهریزک هم اکنون در 420 هزار مترمربع مساحت و ظرفیت بستری هزار و 750 نفر مددجو، مشغول خدمت رسانی است.
3218/6003

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس