81 هزار مشترک در مسکن مهر پردیس منتظر نصب کنتور آب هستند

81 هزار مشترک در مسکن مهر پردیس منتظر نصب کنتور آب هستند


به گزارش ایرنا، مرتضی عزالدین صبح چهارشنبه در مراسم تجلیل از خبرنگاران اظهارداشت: سیاست های کلان شهر پردیس در برنامه های شرکت آموجود است و در بحث مسکن مهر پردیس 81 هزار مشترک باید تعیین وضعیت شوند و با برنامه ریزی انجام شده، در مواردی که مربوط به شرکت آب و فاضلاب است برای 25 هزار مشترک نصب صورت می گیرد.
وی در ادامه افزود: با توجه به اینکه در حال حاضر 92 درصد آب در بخش کشاورزی با بهره روی 32 درصد استفاده می شود نگران حوزه آب هستیم و همچنان تلاش داریم تا خدمات بهتری را به همه مردم و شهروندان ارائه بدهیم.
عزالدین با اشاره به خدمات اصحاب رسانه خاطر نشان کرد: اصحاب رسانه بهترین یاری رسان در امر فرهنگ سازی استفاده بهینه از آب محسوب می شوند، ارتباط رسانه ها با مردم بیشتر از ادارات است و به همین جهت پیشنهادات را در راستای بهتر انجام امور بررسی می کنیم و می خواهیم در آگاهی رسانی بیشتر در زمینه مصرف بهینه آب به مردم بیشتر تلاش شود.
قائم مقام شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران عنوان کرد: مدول دوم تصفیه خانه فاضلاب پردیس در دست اجرا است، این پروژه دارای پیشرفت زیادی بوده و در واقع پساب تولیدی نیز هدر نمی رود و برای مصارف کشاورزی و فضای سبز استفاده می‌شود و پساب استاندارد به رودخانه ها تزریق می شود.
عزالدین درخصوص تعرفه های آب اظهار داشت: مرجع تعیین آب بها شورای اقتصاد است در این خصوص کسی نمی تواند بیشتر از تعرفه حق انشعاب دریافت کند و فقط در مصارف خانگی تعرفه ها بر اساس مصرف اعمال می شود.
تهرام/9441//1348

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس