84 طرح عمرانی در شهرستان ری بهره برداری و کلنگ زنی می شود

84 طرح عمرانی در شهرستان ری بهره برداری و کلنگ زنی می شود


هدایت الله جمالی پور روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: 67 طرح عمرانی، خدماتی، صنعتی، آموزشی، کشاورزی و ورزشی به بهره برداری و 17 طرح نیز کلنگ زنی می شود.
وی تصریح کرد: با بهره برداری از این طرح ها برای 301 نفر به صورت مستقیم اشتغالزایی خواهد شد.
جمالی پور عنوان کرد: احداث ساختمان دهیاری ها، شوراهای اسلامی شهر و روستا، احداث بوستان، فضاهای سبز، سینما، ساختمان اورژانس، تعریض پیاده روها و معابر از جمله 39 طرح عمرانی است که به بهره برداری می رسد.
فرماندار ری اضافه کرد: همچنین 30 طرح خدماتی شامل هدایت آب های سطحی، اجرا و اصلاح دوربرگردان، اجرای گاردریل، تجهیز و بازپیرایی و ایمن سازی فضای بازی کودکان در بوستان ها، اصلاح شبکه آب شرب روستاها، اصلاح شبکه برق رسانی و تامین روشنایی معابر نیز در این شهرستان کلنگ زنی و به بهره برداری می رسد.
وی ادامه داد: طرح تجهیز بخشی از زمین های کشاورزی روستای خانلق به سیستم های آبیاری نوین قطره ای، کارخانه پرورش قارچ در روستای قیصر آباد به بهره برداری و همچنین گلخانه مکانیزه روستای گلحصار نیز در این ایام کلنگ زنی می شود.
جمالی پور بهره برداری از شرکت صنعتی کربن بارد، شرکت بانی کارتن سبلان و توربین گازی دوگانه سوز پالایشگاه تهران و 10 طرح کشاورزی از جمله پرورش قارچ روستای قیصر آباد، شرکت صنعتی صادق تجارت وحید، مدرسه خیرساز ندا، استخر عبدالله اولیا شیرازی، ساختمان شورا و دهیاری محمود آباد از دیگر طرح هایی برشمرد که در این هفته به بهره برداری می رسد.
به گزارش ایرنا، اول تا هشتم شهریور هر سال به مناسبت شهادت محمدعلی رجایی (رئیس جمهور) و حجت الاسلام محمدجواد باهنر (نخست وزیر) دو دولتمرد بزرگ انقلاب اسلامی، هفته دولت نام گرفته است.
در طی این هفته، مردم با عملکرد و دستاوردهای دولت در زمینه های گوناگون عمرانی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی آشنا می شوند.
شهرستان ری (به مرکزیت شهرری) با جمعیتی بیش از یک میلیون و 400 هزار نفر در جنوب استان تهران واقع شده که دارای پنج شهر شهرری، باقرشهر، کهریزک، قیامدشت و حسن آباد و چهار بخش مرکزی، کهریزک، فشاپویه، خاوران و قلعه نو است.
3218/6003

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس