850 نفر دررابطه با تخلفات ارز و سکه احضار شدند

850 نفر دررابطه با تخلفات ارز و سکه احضار شدند


به گزارش ایرنا، سردار حسین رحیمی روز سه شنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه اخیرا سرقت تلفن های همراه افزایش یافته است و شهروندان بیشتر مراقب باشند افزود: شهروندان با یادداشت و حفظ سریال تلفن همراه خود در کشف و شناسایی گوشی به پلیس کمک کنند.
وی در حالی که بر تلاش پلیس برای جلوگیری از سرقت خودروی شهروندان و برقراری امنیت تاکید کرد خواستار تلاش مردم برای افزایش امنیت بیشتر خودروهای شخصی از جمله نصب سیستم جی پی اس شد.
رحیمی یکی از اقدامات جدی اخیر پلیس را کنترل و بازرسی انبارهای کالا با همکاری دستگاه قضایی در شرایط فعلی ذکر کرد واظهارداشت: به زودی در این زمینه اطلاع رسانی بیشتری خواهد شد.
وی با اشاره به سومین طرح دستگیری سارقان سطح شهر تهران خاطرنشان کرد: 147 سارق که 75 درصد آنان سابقه دار هستند و در قالب 30 شبکه فعالیت می کردند در این طرح دستگیر شدند.
رحیمی اضافه کرد: 17 شبکه از دستگیر شدگان سارقان کیف قاپ، 5 شبکه سارقان منزل و 15 شبکه سارقان خودرو و لوازم جانبی آن بودند.
وی گفت: باندهای سارقان خودرو با سرقت53 خودرو، پلاک و نمره کردن آن اقدام به فروش آنها در بازار کرده بودند.
رحیمی اجرای طرح امنیت شبانه را از جدیدترین اقدامات پلیس تهران بزرگ ذکر کرد و افزود: این طرح که به ایمن سازی معابر، بوستان ها و پارک های تهران بزرگ می پردازد از ابتدای هفته جاری آغاز شده است.
تهرام/6139 / 1539

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس