آمادگی پلیس پایتخت برای تامین امنیت جشن چهل سالگی انقلاب

آمادگی پلیس پایتخت برای تامین امنیت جشن چهل سالگی انقلاب


به گزارش روز یکشنبه پایگاه خبری پلیس، سردار ‘حسین رحیمی’ در جمع کارکنان فرماندهی انتظامی تهران بزرگ فرا رسیدن جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی را تبریک گفت و افزود: برنامه ریزی های لازم برای جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی انجام شده تا این مراسم، با شکوه تر از سال های گذشته برگزار شود.
وی با اشاره به دشمنی های همه جانبه استکبار جهانی با ملت ایران اظهار داشت: رفتارهای سران آمریکا نشان از دشمنی آنان با مردم ایران دارد زیرا تحریم‌های آنان، زندگی روزمره مردم را نشانه گرفته است.
سردار رحیمی تصریح کرد: هدف اصلی دشمن از اعمال تحریم های سخت، سلب اعتماد مردم از مسئولان و ایجاد شکاف در میان آنها است تا از طریق افکار عمومی، دولت و نظام جمهوری اسلامی را ناکارآمد نشان دهند.
وی ادامه داد: در چنین شرایطی باید مراقب بود فریب عملیات روانی دشمن را نخوریم و برای رسیدن به آرمان های انقلاب، با حفظ وحدت و انسجام جمعی، مقاوم و پر تلاش حرکت کنیم.
رئیس پلیس پایتخت با اشاره به توصیه رهبر معظم انقلاب اسلامی، مبنی بر حفظ وحدت و همدلی در جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی عنوان کرد: رمز پیروزی انقلاب اسلامی بر رژیم منحوس شاهنشاهی و هشت سال دفاع مقدس، وحدت، همدلی و انسجام ملی با محوریت ولایت بود و امروز نیز تنها راه عبور از تنگناها و سختی های پیش رو، اتحاد و وحدت ملی و توجه به فرمایشات حکیمانه فرمانده معظم کل قوا است.
تهرام/7244//1348

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس