احتمال تعطیلی امامزاده صالح و بازار تجریش

احتمال تعطیلی امامزاده صالح و بازار تجریش


به گزارش ایرنا، سیاوش شهریور عصر یکشنبه در جلسه فوق العاده ستاد مدیریت بحران شمیرانات افزود: با توجه به هشدار سازمان هواشناسی مبنی بر بارش های شدید و احتمال وقوع سیلاب در شهرستان تمامی واحدهای صنفی بویژه رستوران ها، کاخ موزه ها و پیست های اسکی در شمال تهران (دربند، درکه، توچال، لواسان و فشم) که به روددره ها منتهی می شوند فردا (دوشنبه) تعطیل هستند.
رئیس ستاد مدیریت بحران شمیرانات تاکید کرد: توقف در حاشیه رودخانه ها ممنوع است و نیروی انتظامی با تمامی افراد یا واحدهای صنفی که دربرابر تعطیلی مقاومت کنند برخورد جدی خواهد داشت.
به گفته وی همه نیروهای امدادی و خدماتی شمیرانات در آماده باش هستند.
شهریور اعلام کرد: مرخصی تمامی مدیران و مسئولان تا پایان هفته جاری از سوی وزارت کشور لغو شده است و باید در محل خدمت خود حضور داشته باشند.
شهریور اظهارداشت: در صورت احتمال وقوع هرگونه رویداد یا حادثه در مسیرهای شهری و روستایی، راهداری به سرعت اقدام به انسداد جاده ها خواهد کرد.
رئیس ستاد مدیریت بحران شمیرانات ضمن بیان اینکه مناطق پرخطر توسط شهرداری ها همواره رصد می شوند تاکید کرد: ماشین آلات شهرداری منطقه یک از امشب در بالاترین نقطه دربند مستقر شود.
این مقام مسئول با اشاره بر اهمیت فرهنگ سازی خاطرنشان کرد: باید بدون ایجاد نگرانی برای مردم، آنان را از خطرات احتمالی آگاه کنیم تا بتوان با همکاری شهروندان با هر حادثه ای مقابله کرد.
وی هشدار داد: مسافران از سفرهای غیر ضروری به شمال تهران بویژه بخش های لواسانات و رودبار قصران تا مساعد شدن هوا جداً خودداری کنند.
شهرستان شمیرانات با آب و هوایی کوهستانی متشکل از شهر شمیران و دو بخش لواسانات و رودبار قصران با جمعیتی افزون بر 600 هزار نفر در شمال و شمال شرقی تهران واقع شده است.
تهرام/9897/ 1008

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس