ارتش و سپاه جواب دندان شکنی به عاملان حادثه زاهدان خواهند داد

ارتش و سپاه جواب دندان شکنی به عاملان حادثه زاهدان خواهند داد


به گزارش ایرنا، حجت الاسلام سید علی شاهچراغی در خطبه های این هفته نماز جمعه شهرری با اشاره به اینکه پاکستان همسایه خوبی برای ایران نیست، اظهار داشت: کشورهای عربی مثل عربستان و امارات با پول های نفتی در اختیار مزدوران قرار می دهند تا اعمال جنایتکارانه انجام دهند.
وی تصریح کرد: امنیت کشور ایران در کنار کشورهای آشوب زده منطقه از جمله عراق، افغانستان و سوریه به برکت خون شهدا ایجاد شده است.
امام جمعه شهرری عنوان کرد: ملت ایران مقتدرانه پله های ترقی را طی کرده و هیچ مشکل و مانعی در پیشرفت اهدافشان اثرگذار نخواهد بود.
وی افزود: در طول چهل ساله انقلاب اسلامی حملات و فشارهای بسیاری همانند حادثه زاهدان بر ملت ایران پدید آمد که هر بار ملت ایران مقاوم تر شدند.
حجت الاسلام شاهچراغی یادآور شد: حضرت آقا در سخنان خود از بی اعتمادی به اروپا و آمریکا می گویند چرا که آنها سر و ته یک کرباس هستند.
وی گفت: آمریکا و اروپا برای مقابله با اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران متحد و هم قسم شده اند.
امام جمعه شهرری اضافه کرد: نباید تحت تاثیر لبخندهای آمریکا و اروپا قرار گرفت و به آنها اعتماد کرد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود به ولادت حضرت زهرا (س) و روز زن اشاره کرد و گفت: زنان ایرانی باید سبک زندگی فاطمی را الگوی خود قرار دهند تا موفق باشند.
امام جمعه شهرری افزود: عمده ترین مشکلات غربی ها مربوط به از هم پاشیدگی و عدم رابط عاطفی خانواده ها با یکدیگر است.
وی گفت: غربی ها می خواهند نسخه بی بند و باری و از هم پاشیدگی بنیان خانواده خود را در بین زنان ایرانی نیز ترویج دهند.
حجت الاسلام شاه چراغی عنوان کرد: زنان مسلمان ایرانی باید برای سلامت و امنیت خانواده های خود از سبک زندگی حضرت زهرا بهره بگیرند.
1970//1348

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس