استاندار تهران: آخر سال کمبود کالای اساسی وجود ندارد

استاندار تهران: آخر سال کمبود کالای اساسی وجود ندارد


به گزارش ایرنا، انوشیروان محسنی بندپی روز شنبه در حاشیه جلسه پیشگیری از فعالیت برندهای قاچاق استان تهران در جمع خبرنگاران افزود: از هم اکنون موضوع تنظیم و ساماندهی بازار با جدیت دنبال می شود، تا شب عید با مشکل مواجه نشویم.
وی یادآورشد: همه ظرفیت های پرورش مرغ از هم اکنون 14 درصد افزایش یافته و ذخایر انبارهای مواد غذایی هم به اندازه کافی موجود است.
محسنی بندپی اظهار داشت: برای مواقعی که مصرف مردم بیشتر باشد، مدیریت و تنظیم بازار از تکالیفی است که هم دولت و هم مسئولان مربوطه انجام می دهند.
استاندار تهران گفت: ما باید ابعاد مختلف کار را رصد کنیم تا از این بابت برای تامین اقلام اساسی مورد نیاز مردم با مشکل مواجه نشویم.
وی به افزایش قیمت کالاها اشاره کرد و ادامه داد: قیمت کالاهای اساسی با توجه به برخورداری آنها از ارز یارانه ای، چندان تفاوت فاحشی پیدا نکرده است به خصوص آنکه در مورد محصولات پروتئینی وزارت جهاد کشاورزی از اهرم های وارداتی لازم استفاده می کند تا دچار مشکل نشویم.
محسنی بندپی در توضیح اینکه استان تهران به دنبال جداسازی ستاد تنظیم بازار استانی از ستاد ملی است، خاطر نشان کرد: ما به دنبال این هستیم که همه مواردی که در سایر استان ها به صورت مستقل اداره می شود، در تهران هم مدیریت نماینده عالی دولت رصد و پیگیری کند اما اینگونه نیست که همه کارها را تعطیل کنیم و به دنبال این موضوع باشیم.
تهرام/3001//1348

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس