استاندار تهران خواستار تفویض اختیار ستاد تنظیم بازار شد

استاندار تهران خواستار تفویض اختیار ستاد تنظیم بازار شد


به گزارش خبرنگار ایرنا انوشیروان محسنی بندپی روز چهارشنبه در حاشیه نشست شورای اشتغال استان تهران افزود: در جلسه ای که با حضور معاون اول رئیس جمهوری تشکیل شده بود در خواست تفویض اختیار ستاد تنظیم بازار استان تهران به این استان مطرح شد.
وی با بیان اینکه منتظر ابلاغ دستور و حکم قانونی در این زمینه هستیم، یادآورشد: اکنون پیگیری های قانونی برای تحقق این موضوع در دست اجراست و این اقدام کاری ریشه ای و بلند مدت محسوب می شود.
محسنی بندپی در خصوص فروش و ارائه گوشت در بازار تهران اظهارداشت: هر شخصی که در شرایط کنونی کشور اقلام مورد نیاز مردم را احتکار یا در عرضه آن کم فروشی کند خلاف قانون عمل کرده است.
استاندار تهران گفت: در کنار دادستان به عنوان مدعی العموم، ما هم وظیفه داریم تا نظارت بیشتری بر بازار و نحوه عرضه داشته باشیم تا این کار در شرایطی که با مشکلات فراوان اقلام پروتئینی مردم را تامین می کنیم، مشکلی برای آحاد جامعه ایجاد نکند.
وی خاطرنشان کرد: فرمانداران به عنوان روسای شورای تامین نیز نظارت و رصد دارند و هیچ موضوعی از دید آنان پنهان نیست و قبل از آنکه جاهای دیگر تخلفات را شناسایی کنند، آنان نظارت لازم را دارند.
محسنی بندپی در ادامه در خصوص برگزاری نمایشگاه بهاره اضافه کرد: بنا شد از 10 تا 20 اسفند سه نمایشگاه در سطح شهر تهران نمایشگاه بهاره برگزار شود و در صورت لزوم و وجود تقاضا تعداد آنها به پنج مورد هم می تواند برسد.
استاندار تهران گفت: در همه شهرستان ها هم به تشخیص فرمانداران این نمایشگاه بهاره راه اندازی می شود و این نمایشگاه همواره مورد تقاضا و مطالبه مردم است و به اتحادیه و صنوف هم کمک می کنیم تا این کار اجرا شود.
تهرام/3001//1348

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس