افزایش هر ساله مالیات از نظر اقتصادی به مردم فشار می آورد

افزایش هر ساله مالیات از نظر اقتصادی به مردم فشار می آورد


به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام حسین توسلی در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر پردیس در مسجد الغدیر اظهار داشت: برنامه یک ساله دولت در لایحه بودجه خلاصه شده و از ابتدا تا انتهای سال به عنوان ملاک و معیاردر نظر گرفته می شود.
وی در ادامه با اشاره به مبلغ کل بودجه سال 98 اظهار داشت: هزارو هفتصد و سه هزار میلیارد تومان لایحه بودجه سال 98 توسط رئیس جمهور در هفته گذشته به مجلس ارائه شد تا در مجلس شورای اسلامی بررسی شود.
امام جمعه شهر پردیس گفت: این بودجه در مجلس به دو قسمت نامتعادل تقسیم می شود بیش ازچهار پنجم هزینه جاری وکمتر از یک پنجم بودجه صرف امور عمرانی می شود.
وی در ادامه افزود: مبلغ ناچیزی از بودجه به جاده، مدرسه، بهداشت و فرهنگ تخصیص داده شده است و در برخی موارد بودجه تخصیصی به یک اداره 50 میلیون تومان است که با آن هیچ کاری نمی شود ،کرد.
امام جمعه شهر پردیس گفت: مجلس هیچ نظارتی بر در آمد زایی و مخارج شرکت های عمومی دولت ندارد، بودجه معمولا پس از تصویب در مجلس از شمول قانون گذاری و نظارت خارج می شود.
توسلی با اشاره به انتصاب رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام توسط مقام معظم رهبری اظهار داشت: شیخ صادق آملی لاریجانی حکم انتصاب خود را از ایشان دریافت کردند و در این حکم از سوی مقام معظم رهبری توصیه شده که در دوره جدید باید نگرش جدید و تحول بنیادی در مجمع تشخیص مصلحت نظام صورت گیرد.
وی گفت: در هفته گذشته دبیر کل جهاد اسلامی با مقام معظم رهبری دیدار کردند و ایشان از حماس ، فلسطینی ها و جهاد اسلامی تجلیل شایانی کرد و فرمودند ان شاالله با فروپاشی رژیم صهیونیستی ملت فلسطین حکومت خود را تشکیل خواهد داد.
شهرستان پردیس در شرق پایتخت قرار دارد.
تهرام/9441 / 1539

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس