امام جمعه دماوند: برخی کشورهای منطقه خلاف اسلام عمل می کنند

امام جمعه دماوند: برخی کشورهای منطقه خلاف اسلام عمل می کنند


به گزارش ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین کاظم فتاح دماوندی در خطبه های این هفته نماز جمعه اظهار داشت: حاکمان سعودی به دنبال مصادره انقلاب مردم سودان هستند و برخی کارشناسان معتقدند که کودتای نظامی سودان ساختگی بود.
وی افزود: امروز عربستان و امارات سعی دارند تا با به قدرت رساندن فرماندهان نظامی در سودان، تجربه مصر را تکرار کنند، غافل از اینکه اگر انقلاب های مردم در کشورهای عربی پیروز شود، آتش خشم انقلابیون بزودی دامن آنان را هم خواهد گرفت.
خطیب جمعه دماوند افزود: قرن سقوط دیکتاتورها و فرعون ها است و امیدواریم مابقی نوکرهای دست نشانده آمریکا هم با انقلاب مردم کشورهای منطقه سقوط کنند و زمینه ظهور امام زمان(عج) فراهم شود.
وی در ادامه به نیمه شعبان و روز ولادت امام عصر(عج) و همچنین روز سربازان گمنام امام زمان(عج) اشاره کرد و افزود: کارکنان وزارت اطلاعات تلاشگران عرصه امنیت هستند و سربازان گمنام امام زمان (عج) خود را مقید به رعایت قانون، شرع و اخلاق می دانند.
امام جمعه دماوند بیان کرد: وزارت اطلاعات نهادی حاکمیتی و البته مردمی است و در تامین امنیت پایدار کشور نقش اساسی دارد.
وی با بیان اینکه شهدای وزارت اطلاعات مظلوم ترین شهیدان هستند، گفت: عزیزان ما در این وزارت برای انجام وظایف مهم خود سختی های زیادی را متحمل می شوند که باید از آنان تشکر کرد.
حجت الاسلام دماوندی همچنین با تاکید براینکه در زمان غیبت حضرت حجت همه ما وظیفه داریم مقدمات ظهور آن حضرت را فراهم کنیم، گفت: انقلاب اسلامی ما با حمایت از مستضعفان و مظلومان مقدمه این نهضت جهانی را فراهم کرده است.
تهرام/7246/6003

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس