امام جمعه شهرری: سربازان گمنام حافظان آرامش در کشور هستند

امام جمعه شهرری: سربازان گمنام حافظان آرامش در کشور هستند


به گزارش ایرنا، حجت الاسلام سید علی شاهچراغی در خطبه های این هفته نماز جمعه شهرری در حرم عبدالعظیم (ع) اظهار داشت: نیمه شعبان روز سربازان گمنام امام زمان(عج) است و این سربازان همیشه حافظان امنیت و نظم در نظام هستند.
و با بیان اینکه جامعه سالم نیازمند امنیت، آرامش و اقتصاد سالم است، تصریح کرد: امنیت در میان نیازهای اساسی جامعه برتری داشته و بر همین اساس آرامش و اقتصاد سالم مدیون امنیت است.
امام جمعه شهرری با اشاره به اینکه نبود امنیت در جامعه موجب نابسامانی در همه حوزه های کشور می شود، گفت: سربازان گمنام امام زمان در وزارت اطلاعات حق بزرگی بر گردن ملت دارند زیرا کشور ما را در دل آتش حفظ کرده اند.
وی با بیان اینکه امنیت کشورمان را در مقایسه با سایر کشور ها به خوبی می توان درک کرد، گفت: اقدامات ایران در جریانات داعش، منافقین و … به خوبی نمایان شد و توانست بر دشمنان اسلام و قرآن پیروز شود.
حجت الاسلام شاهچراغی ضمن تبریک ولادت امام زمان (عج) افزود: در این روزهای باقیمانده تا نیمه شعبان، عاشقان و منتظران امام زمان(عج) باید خود را در برگزاری این جشن مهم آماده کنند و کوچه ها را آذین بندی کنند.
وی به برگزاری سی و ششمین اجلاس سراسری قرآن با حضور مهمانان خارجی اشاره کرد و گفت: عربستان کوشید تا با برگزاری اجلاسی در کشور مالزی برای مسلمانان، این اجلاس را تحت الشعاع قرار دهد که خوشبختانه موفق نشد و استقبال از این اجلاس در سطح بین الملل بسیار خوب بود.
خطیب جمعه ری افزود: امام خامنه ای در این زمینه فرمودند که امروز جهان اسلامی بر سر یک دو راهی قرار دارد که یک راه آن قرآن و راه دیگرش استکبار است.
وی ادامه داد: اگر کسی در راه قرآن قرار گیرد مطمئنا درگیر راه شیطانی و استکبار نخواهد شد زیرا راه استکبار جز ذلت، خفت و بدبختی نتیجه ای ندارد.
حجت الاسلام شاهچراغی در بخش دیگری از سخنان خود به برگزاری مراسم روز ارتش اشاره کرد و افزود: ارتش در زمان انقلاب به صورت یکپارچه به انقلاب اسلامی پیوست و این یکپارچگی در سراسر دنیا بی نظیر است.
وی عنوان کرد: ارتش در دوران هشت سال دفاع مقدس، شهدای بسیاری را تقدیم کشور کرد و تمام توان خود را برای پیروزی انقلاب به کار گرفت.
امام جمعه شهرری ادامه داد: ارتش در جریان سیل اخیر،بهترین اقدامات را به هموطنان سیل زده ارایه کرده است.
1970/6003

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس