امام جمعه موقت ورامین: جلوی افراد نفوذی به کشور گرفته شود

امام جمعه موقت ورامین: جلوی افراد نفوذی به کشور گرفته شود


به گزارش ایرنا، حجت الاسلام سید محسن محمودی در خطبه های این هفته نماز جمعه ورامین گفت: دشمنان قسم خورده نظام از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی و طی 40 سال گذشته با توطئه های بسیاری از سوی سلطنت طلب‌ها، منافقین و فتنه گران مواجه بوده که تمامی این توطئه ها با تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) خنثی شده است.
وی افزود: دشمنی استکبار جهانی و بدخواهان نظام روز به روز افزایش پیدا کرده از این رو لازم است تا دستگاه های اطلاعاتی با اقتدار این توطئه ها را شناسایی و با آن ها برخورد کنند.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران افزود: یکی از خطراتی که این روزها کشور را تهدید می کند، ورود جدی نفوذی ها به عرصه های مختلف فرهنگی، سیاسی و اقتصادی کشور است.
حجت الاسلام محمودی گفت: قطعا دستگاه اطلاعاتی کشور که توانست عبدالمالک ریگی را در آسمان رد گیری و دستگیر کند و آسایش را از دستگاه‌های جاسوسی آمریکا و اسرائیل سلب نماید، به راحتی با این افراد نفوذی نیز مقابله و آنان را شناسایی می کند.
وی در بخش دیگری از خطبه های نماز جمعه ورامین به مشکلات این شهرستان اشاره کرد و افزود: برخی از افراد شرور و انسان های فاسد با رفتار خود به چهره ورامین خدشه وارد می کنند، برخی از قتل‌های مسلحانه و باندهای حرفه‌ای خلاف آسایش را از مردم سلب کرده اند و از دستگاه های اطلاعاتی، نیروی انتظامی و دستگاه قضائی درخواست می شود تا این توطئه ها را شناسایی و در نطفه خنثی کنند.
تهرام/7254/6003

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس