انجمن خیرین مسکن ساز ورامین آغاز به کار کرد

انجمن خیرین مسکن ساز ورامین آغاز به کار کرد


به گزارش ایرنا؛ سازوکار تشکیل نخستین انجمن خیرین مسکن ساز شهرستان با حضور تعدادی از نیکوکاران در جلسه روز شنبه در محل فرمانداری بررسی و فعالیت این انجمن آغاز شد.
فرماندار ورامین در این جلسه گفت: فعالیت انجمن خیرین مسکن ساز با حضور مردم و خیرین معنی پیدا می کند و لازم است فعالیت های ساخت مسکن دور از هرگونه وابستگی های اداری پیش برود.
حسین کاغذلو افزود: این انجمن باهدف احداث مسکن برای دهک های پایین جامعه که حتی توان تهیه مسکن مهر را نداشته اند تشکیل شده است.
وی تصریح کرد: حساب 100 حضرت امام ، علاوه بر وظیفه ساخت مسکن برای محرومان، مسئولیت های دیگری نیز بر عهده دارد که برای توسعه فعالیت های ساخت مسکن ، به همراهی خیرّین نیک اندیش نیز نیاز دارد، از این رو این انجمن با عنوان خیرین مسکن ساز نامگذاری شده است.
وی اظهار داشت: انجمن خیرین مسکن ساز شهرستان ورامین با استفاده از اعتبارات حساب 100 حضرت امام(ره)، بنیاد مسکن و خیرین نیک اندیش ، زیر نظر انجمن خیرین مسکن ساز استان تهران تشکیل شده است و با هدفگذاری مناسب ، نسبت به احداث مسکن اقدام می کند.
کاغذلو تصریح کرد: تلاش این انجمن استفاده از ظرفیت سایر دستگاه ها در حمایت از خیرین است، لذا تلاش می شود انشعابات آب، برق، گاز و پروانه ساخت به صورت رایگان واگذار شود.
ورامین با 300 هزار نفر جمعیت در 35 کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.
تهرام/7254//1348

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس