انفجار گاز فاضلاب در بیمارستان محک تهران یک کشته داشت

انفجار گاز فاضلاب در بیمارستان محک تهران یک کشته داشت


به گزارش روز سه شنبه ایرنا از روابط عمومی مرکز اورژانس تهران؛ پیمان صابریان درباره جزئیات انفجار ناشی از گاز فاضلاب گفت: این حادثه ساعت 15 و 16 دقیقه امروز (سه شنبه) در بیمارستان محک رخ داد.
وی افزود: با اعلام حادثه به اورژانس ١١5 بلافاصله نیروهای اورژانس به محل اعزام شدند.
صابریان گفت: متاسفانه در این حادثه یک نفر جان خود را از دست داد و 8 نفر مصدوم شدند که بعد از اقدامات اولیه به مراکز درمانی انتقال یافتند.
همچنین « سید جلال ملکی » سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران شامگاه سه شنبه در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: ساعت 15 و 16 دقیقه امروز حادثه گرفتار شدن در چاه به آدرس دارآباد به سامانه 125 اعلام و بلافاصله ماموران 2 ایستگاه آتش نشانی با تجهیزات کامل به محل حادثه اعزام شدند.
وی افزود: در طبقه منهای سوم یک مرکز درمانی و در یک حلقه چاه 5 کارگر با استفاده از مواد شیمیایی بازکننده لوله های شیمیایی مشغول کار بودند که بدلیل مسمومیت هر 5 کارگر در درون چاه بصورت بی حال و بی رمق قرار داشتند.
ملکی ادامه داد: آتش نشانان با استفاده از تجهیزات لازم و پس از ایمن سازی لازم وارد چاه شدند و هر 5 نفر را از درون چاه خارج کردند.
وی خاطرنشان کرد: در این حادثه یکی از کارگران جان باخت و 4 کارگر دیگر بلافاصله راهی بیمارستان شدند.
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از کارگران خواست به هنگام استفاده از مواد شیمیایی و اسیدی با احتیاط کامل فعالیت کنند.
بیمارستان فوق تخصصی سرطان کودک و خیریه محک در حوالی میدان اقدسیه در شمال تهران واقع شده است.
تهرام/7243//1348

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس