انقلاب اسلامی ایران الگوی تمام عیار برای انقلاب های جهان است

انقلاب اسلامی ایران الگوی تمام عیار برای انقلاب های جهان است


به گزارش ایرنا حسین بهشتی عصر سه شنبه در همایش بسیج ادارات در شهرری با بیان اینکه شناخت شرایط حساس از ویژگی های ملت انقلابی ایران محسوب می شود، اظهار داشت: مردم ایران در سال 1357 شرایط حساس را به خوبی درک کردند و با وجود اعلام حکومت نظامی با فرمان امام خمینی (ره) وارد صحنه شدند و پیروزی را رقم زدند.
وی تصریح کرد: پس از سرنگونی رژیم شاهنشاهی نیز عده ای در داخل کشور به دنبال سهم خواهی و در نهایت فروپاشی انقلاب بودند و خوشبختانه اوضاع داخلی کشور طوری رقم خورد که همه چیز با درایت امام راحل کنترل شد.
رئیس سازمان بسیج مساجد و محلات افزود: پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران دشمن جنگ را در تهران و کردستان و سپس جنگ هشت ساله را آغاز کرد و در تمام این مدت مردم در کنار امام خمینی(ره) از کیان انقلاب اسلامی دفاع کردند.
وی یادآور شد: اوضاع کشور بعد از انقلاب طوری بود که مردم آرزوی دیدن یک سالگی انقلاب اسلامی ایران را داشتند و هم اکنون با گذشت چهل سال از عمر پر برکت نظام، نگرانی در چهره دشمن پیداست.
بهشتی ادامه داد: دوران انقلاب و شرایط جنگ تحمیلی به مراتب سخت تر از شرایط فعلی بود که با ایستادگی، رشادت و پیروی از فرمایشات امام خمینی (ره) به پیروزی دست یافت.
وی با اشاره به اینکه انقلاب ایران درطول چهل سال عمر پر برکت با وجود همه فشارها و تحریم ها موفق عمل کرده و روز به روز روند توسعه را طی کرده است، گفت: این روند مناسب موجب شده تا انقلاب ایران در بسیاری از نقاط جهان سرمشق و الگو باشد.
رئیس بسیج مساجد و محلات گفت: مسئولان باید در هر لباسی به انقلاب اسلامی ایران و مردم خدمت کنند و با صلابت در حل مشکلات در صحنه حاضر شوند.
همایش بسیج ادارات شهرستان ری عصر امروز سه شنبه با حضور مسئولان بسیجی این شهرستان در شهرری برگزار شد.
1970/6003

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس