بارش برف بهاری شهرستان دماوند را فراگرفت

بارش برف بهاری شهرستان دماوند را فراگرفت


سرهنگ سیاوش محبی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا در خصوص وضعیت محورهای مواصلاتی شرق استان تهران اظهار داشت: از بامداد امروز شاهد بارش برف در جاده های هراز و فیروزکوه هستیم.
وی ادامه داد: هم اکنون وضعیت ترافیکی در این مسیرها نیمه سنگین و لغزنده است که از مسافران می خواهیم از هرگونه سفرهای غیر ضروری خودداری کنند.
با توجه به اعلام سازمان هواشناسی امروز شهرستان دماوند ابری و مه آلود همراه با بارش باران و برف و همچنین کولاک برف خواهد بود و احتمال تگرگ نیز متصور است. پیشینه دما 7 و کمینه منفی 2 می باشد.
همچنین فردا هشتم فروردین نیز شهرستان دماوند برفی و بارانی خواهد بود که در بعد از ظهر از وجود ابر کاسته می شود.
با توجه به اعلام رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان دماوند، این نهاد نیز با وجود 20 ماشین سبک و سنگین شامل نمک پاش، گریدر، لودر و ایسوزو و 40 نیروی راهداری در دو نوبت 9 روزه به مسافران و شهروندان خدمت رسانی می کنند.

**واژگونی یک دستگاه پژو در محور فیروزکوه – دماوند
سعید طاهری، رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان دماوند با اشاره به واژگونی شب گذشته یک دستگاه سواری پژو در محور فیروزکوه – دماوند در محدوده جابان، اظهار داشت: تیم مستقر در پایگاه موقت امداد و نجات جمعیت هلال احمر شهرستان دماوند واقع در جابان به محل اعزام شدند ولی متاسفانه این حادثه یک کشته و 4 مجروح بر جای گذاشته است.
وی ادامه داد: مصدومان حادثه نیز داخل خودرو حبس شده بودند که عملیات نجات و رها سازی مصدومان انجام و با کمک عوامل فوریت‌های پزشکی به مرکز درمانی منتقل شدند.
این مقام مسئول از رانندگان خواست از هرگونه سفرهای غیر ضروری خودداری و در صورت سفر، حتما نکات ایمنی را رعایت کنند.
طاهری اضافه کرد: هموطنان می‌توانند در صورت بروز حادثه با 112 ندای امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان تهران تماس بگیرند.
تهرام/7246//1348

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس