بازدید استعدادهای درخشان از «پالادیوم» خبرساز شد

بازدید استعدادهای درخشان از «پالادیوم» خبرساز شد


این افراد امروز (سه شنبه) در تماس با خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا) اظهارداشتند: طی هماهنگی قبلی و با نامه کتبی درخواست بازدید از پالادیوم را داده بودیم تا دانش آموزان طرح مقایسه دو بازار سنتی و مدرن تجریش و پالادیوم را از ابعاد مختلف تمرین کنند.
یکی از این افراد که خود را «الهه نوری» دبیر پایه هفتم درس مطالعات اجتماعی این مدرسه دخترانه واقع در منطقه 2 تهران معرفی کرد گفت: پس از موافقت مدیران پالادیوم با درخواست بازدید، این برنامه امروز حدود ساعت 13:45 اجرایی شد و قرار بود دانش آموزان تا حدود ساعت 17 ضمن مشاهده بخش های این مرکز خرید و یادداشت برداری از مشاهداتشان طرحشان را تکمیل کنند.
این دبیر افزود: اما هنوز ساعتی از بازدید نگذشته بود که نگهبانان مرکز مراجعه کردند و گفتند شما مخل نظم اینجا شده اید و نیز درحال نظرسنجی هستید لذا باید خارج شوید.
نوری ادامه داد: هرچقدر به مسئولان پالادیوم توضیح دادیم که دانش آموز 13 ساله اول راهنمایی چه نظرسنجی می تواند داشته باشد یا چه موضوعی را نظرخواهی کند، قبول نکردند و مجبور شدیم در فضای نامناسب، این دانش آموزان را که از استعدادهای درخشان و آینده ساز این مرزوبوم هستند با حالت نامناسبی از مجموعه خارج کنیم.
«زهرا طاهری» دبیر دیگر این مدرسه نیز به خبرنگار ایرنا توضیح داد: طی سال های گذشته هم این برنامه بازدید انجام می شد و اینگونه برنامه ها طبق روالی معمول انجام می شود؛ اصلا تصور چنین رفتاری را با دانش آموزان در چنین مرکزی نداشتیم.
وی افزود: دانش آموزان برای اجرای طرح درسی شان مشغول یادداشت برداری از معماری ساختمان، اجناس، مراجعان و نیز صحبت با برخی فروشندگان درباره معرفی بیشتر خریداران این مرکز بودند تا اطلاعات موردنیازشان را تکمیل کنند اما متهم به نظرسنجی شدند و تلاش مدیران مدرسه هم برای حل مشکل فایده نداشت.
وی تعداد بازدیدکنندگان را 60 نفر اعلام و بیان کرد که در نامه و درخواست مجوز این تعداد و نوع کار توضیح داده شده بود.
خبرنگار ایرنا به دنبال این موضوع، عصر سه شنبه با مسئولان مرکز خرید پالادیوم چندبار تماس گرفت تا توضیح آنان را نیز درگزارش قید کند.
تماس خبرنگار ایرنا ابتدا با خانمی که خود را مدیر مارکتینگ مجموعه خواند برقرار شد که وی مدیر اجرایی آنجا را برای مصاحبه معرفی کرد اما خبرنگار ایرنا چندبار با موبایل آن فرد یا شماره های ثابت مرکز خرید تماس گرفت ولی موفق به صحبت نشد.
تهرام/1008

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس