باند زنان جیب بر در پایتخت متلاشی شد

باند زنان جیب بر در پایتخت متلاشی شد


به گزارش روز یکشنه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ دوست علی جلیلیان در این خصوص اظهار داشت: با مراجعه تعدادی از شهروندان به کلانتری جوادیه مبنی بر سرقت اموالشان از قبیل گوشی همراه و وجوه نقد هنگام خرید از بازار، تیمی از ماموران کلانتری شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان را در دستور کار قرار دادند.
وی با بیان اینکه در بررسی پرونده ها مشخص شد که سرقت ها در محدوده «بازار بلور فروشان و خیابان صابونیان» اتفاق افتاده است، ادامه داد: در تحقیقات پلیسی مشخص شد که سرقت ها توسط سه زن که یکی از زنان میانسال و دو نفر دیگر جوان هستند، انجام شده و تعدادی از مال باختگان توانسته اند، چهره سارقان را به خاطر بسپارند.
جلیلیان تصریح کرد: سارقان از شلوغی بازار سوء استفاده می کردند و با تنه زدن و همکاری با یکدیگر اموال افرادی که برای خرید به آن محل مراجعه کرده بودند را از جیب شان سرقت می کردند.
سرکلانتر هفتم پایتخت بیان داشت: ماموران کلانتری 117 جوادیه در گشت زنی های محسوس و نامحسوس موفق شدند، سارقان را هنگام پرسه زنی مشاهده و بلافاصله آنان را دستگیر کنند.
جلیلیان با اشاره به اینکه تاکنون تعدادی از مال باختگان توانسته اند چهره سارقان را شناسایی کنند، افزود: متهمان در کلانتری به 32 فقره سرقت با همکاری یکدیگر اعتراف کرده اند و هر 3 سارق با دستور قضائی روانه زندان شده اند.
تهرام/8138//1348

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس