باند سارقان زورگیر موتورسیکلت در پایتخت منهدم شد

باند سارقان زورگیر موتورسیکلت در پایتخت منهدم شد


به گزارش روز جمعه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ مرتضی نثاری اظهارداشت: اوایل فروردین ماه امسال، فردی با مراجعه به کلانتری 127 نارمک اعلام کرد غروب روز حادثه با موتورسیکلتش در خیابان رسالت به سمت اتوبان شهید باقری در حال حرکت بود که ناگهان سه فرد ناشناس با موتورسیکلت قرمز رنگ به بهانه اینکه من برای نوامیس آنها مزاحمت ایجاد کرده ام، جلویم را گرفته و با تهدید سلاح سرد گوشی تلفن همراه و موتورسیکلتم را به سرقت بردند.
وی با بیان اینکه پس از تشکیل پرونده مقدماتی، این شاکی به پایگاه چهارم پلیس آگاهی پایتخت ارجاع داده شد، گفت: با توجه به گفته های شاکی، کارآگاهان پلیس با بررسی تصاویر دوربین های مداربسته و نیز اقدامات تخصصی پلیسی موفق شدند سه نفر از سارقان به نام های ‘رحمان’،’قدیر’ و ‘ماهان’ را شناسایی کنند.
رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی پایتخت ادامه داد: کارآگاهان پس از اخذ مجوز قضائی، طی عملیات ضربتی، هر سه سارق را در مخفیگاه شان واقع در محدوده مشیریه دستگیر و به پایگاه چهارم پلیس آگاهی پایتخت منتقل کردند.
نثاری تصریح کرد: متهمان در تحقیقات اولیه ضمن قبول جرم خود اعلام کردند به همراه دو نفر دیگر از همدستانشان به نام های ‘مهیار’ و ‘جابر’ اقدام به سرقت می کنند که بلافاصله در یک عملیات ضربتی، این دو متهم در محدوده پارک پامچال واقع در مشیریه شناسایی و دستگیر شدند.
رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی پایتخت، گفت: متهمان در تحقیقات تکمیلی ضمن تشریح جزئیات سرقت های خود، عنوان کردند با تعقیب موتورسوارانی که قیمت موتورسیکلت آنها گران بود، در فرصتی مناسب جلوی آنها را گرفته و به بهانه اینکه برای نوامیس ما ایجاد مزاحمت کرده اند، با تهدید سلاح سرد، موتورسیکلت و گوشی تلفن همراه آنان را به سرقت می بردند.
وی خاطرنشان کرد: در تحقیقات صورت گرفته بر روی این پرونده، تاکنون بیش از 50 فقره سرقت به این شیوه کشف شده و 40 نفر از مال باختگان نیز شناسایی شده اند.
نثاری گفت: متهمان با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضائی برای کشف سایر جرایم احتمالی و شناسایی سایر مال باختگان، در اختیار کارآگاهان پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفتند.
تهرام/8138//6139

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس