باند سارقان موتورسیکلت در پایتخت منهدم شد

باند سارقان موتورسیکلت در پایتخت منهدم شد


به گزارش عصر چهارشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ کارآگاه علی عزیزخانی در تشریح این خبر اظهار داشت: ماموران کلانتری 129جامی اوایل دی ماه سال جاری در خیابان حافظ حین گشت زنی در سطح حوزه استحفاظی به شخصی مظنون شدند که در بازرسی بدنی از وی دو عدد وسیله مخصوص سرقت موتورسیکلت کشف می کنند که در این راستا متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده اولیه برای انجام تحقیقات تکمیلی تحویل پایگاه هشتم پلیس آگاهی شد.
وی افزود: در تحقیقات صورت گرفته و در بازبینی تصاویر سارقان ضبط شده در صحنه های سرقت که در محدوده کلانتری جامی اتفاق افتاده بود مشخص شد پنج فقره از سرقت موتورسیکلت توسط متهم دستگیر شده انجام شده است.
رئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی پایتخت، عنوان داشت: متهم که ابتدا منکر اتهامات وارده بود با به دست آمدن این اطلاعات در بازجویی های صورت گرفته، اظهار داشت که با شخصی به هویت قدیر اقدام به سرقت کرده و از 2 ، 3 ماه گذشته حدود 30 دستگاه موتورسیکلت در محدوده های مولوی، بازار و خیام سرقت و موتورهای سرقتی را با همکاری فردی به نام ‘مجید’، در شهرستان بهارستان به فروش رسانده و پول به دست آمده را صرف خرید مواد مخدر می کرده است.
عزیزخانی، تصریح کرد: با اطلاعات به دست آمده مجید شناسایی و در یک عملیات ضربتی دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه وی تعدادی اسناد جعلی متعلق به انواع موتورسیکلت کشف شد که در استعلام صورت گرفته از این مدارک، شانزده فقره سرقت موتورسیکلت کشف شد.
رئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اشاره به اینکه با اعترافات مجید، پنج مالخر نیز شناسایی و دستگیر شدند، خاطر نشان کرد: از مخفیگاه این پنج متهم نیز 2 دستگاه موتورسیکلت مسروقه کشف و تاکنون 20 تن از مال باخته ها شناسایی و پرونده اولیه متهمان در حال حاضر در شعبه چهارم دادیاری دادسرای ناحیه 11 تهران رسیدگی می شود.
تهرام/8138///6139

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس