باند قاچاق انسان در شهرری منهدم شد

باند قاچاق انسان در شهرری منهدم شد


به گزارش شامگاه سه شنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سردار علی ذوالقدری در این باره اظهار داشت: در اواسط دیماه امسال خبر تیراندازی و درگیری مسلحانه در محله 13 آبان شهرری به ماموران پلیس اطلاع داده شد که در جریان آن ادعا شد که یکی از شهروندان در این درگیری مجروح شده است.
وی با بیان اینکه این حادثه در فضای مجازی نیز منتشر شده و سبب وحشت شماری از شهروندان شده بود، افزود: در تحقیقات اولیه علت اصلی درگیری اختلاف حساب مالی و تسویه حساب شخصی اعلام شد، اما ماموران پایگاه نهم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ، برای بررسی موضوع وارد عمل شدند و تحقیقات تکمیلی در این زمینه آغاز و قاچاقچیان شناسایی شدند.
ذوالقدری بیان کرد: هماهنگی های لازم با مقامات قضایی انجام و ماموران به محل اختفای متهمان اعزام و سه تن از آنان را در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شدند.
وی تصریح کرد: در بررسی‌های تکمیلی از سوابق متهمان مشخص شد که این افراد مدتی پیش در یک اقدام مجرمانه 51 تن از اتباع افغانستانی را به صورت قاچاق از مرزهای کشور به داخل عبور داده و به جرم قاچاق انسان نیز در سال 1395 تحت تعقیب قضایی بودند.
ذوالقدری گفت: مجرمان در ماه های اخیر اقدام به قاچاق مجدد اتباع افغانستانی کرده بودند که در این خصوص با هم درگیر می شوند.
وی اضافه کرد: قاچاقچیان از هر نفر 30 میلیون ریال وجه نقد دریافت می کردند تا در بخش های مختلف تهران اسکان داده شوند که در نهایت دستگیر شدند.
ذوالقدری گفت: در این درگیری کسی مجروح نشد، اما وقوع این مساله و انتشار آن در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی، موجب رعب و وحشت شهروندان شد.
شهرری در جنوب پایتخت واقع شده است.
6003

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس