برخی از جشنواره های فرهنگی همراهی با شبیخون فرهنگی دشمن است

برخی از جشنواره های فرهنگی همراهی با شبیخون فرهنگی دشمن است


به گزارش ایرنا، حجت الاسلام سید محسن محمودی در خطبه های نماز جمعه ورامین با اشاره به این که اقتدار نظام ،جرأت تجاوز به ایران را از دشمن سلب کرده است اظهار داشت: دشمنان قسم خورده نظام در هر جبهه ای که ضد ایران اسلامی تدارک دیده اند با شکست مواجه شده اند، از این رو این تلاش دارند تا با استفاده از ابزارهای به اصطلاح فرهنگی، مسیر حرکت ملت ایران را از آرمان های اولیه انقلاب تغییر دهند.
وی گفت : دشمن در هجمه ای ناجوانمردانه، به ارزش های دینی و انقلابی یورش می برد و در این بین برخی از متولیان فرهنگی بی تفاوت نسبت به اتفاقاتی که در فضای مجازی رخ می دهد، تنها نظاره گر قلع و قمع ارزش ها و اعتقادات هستند.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با اشاره به اقتدار ایران اسلامی در حوزه های مختلف علمی، سیاسی ، فرهنگی و اجتماعی اظهار داشت : این ننگ است که بعد از 40 سال از گذشت انقلاب، مردم برای تهیه گوشت های وارداتی در صفوف طولانی بایستند ، باید از دولت سئوال کرد که چرا برای رفع مشکلات اقتصادی کشور تدبیری اندیشیده نمی شود.
محمودی تأکید کرد: به نجومی بگیرها، نفوذی ها، چند تابعیتی ها، آمریکا و اروپا اعلام می کنیم که شاید تحریم های آنان باعث آزار و رنجیده خاطر شدن مردم شده است ولی با این روش ها نمی توانند ملت ایران را از اسلام، انقلاب و ولایت جدا کنند.
وی تصریح کرد: ملت ایران رنج ها و سختی ها را تحمل می کنند، اما با تمام وجود و تا آخرین قطره خون از اسلام و ولایت پاسداری خواهند کرد.
**توطئه ایران هراسی دشمن با شکست مواجه شد
نماینده مردم ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی نیز در سخنرانی پیش از خطبه نماز جمعه این هفته ورامین گفت: دشمن تلاش داشت تا با توطئه ایران هراسی ، نظام مقدس جمهوری اسلامی را در جهان منزوی کند ولی حضور موثر ایران در منطقه، این توطئه را با شکست مواجه کرد.
سید حسین نقوی حسینی گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی منافع استکبار جهانی را در منطقه با خطر مواجه کرده است و از این رو، کینه توزی و دشمنی استکبار علیه ایران اسلامی هیچگاه پایان نمی یابد و هر روز به شکلی جدید نمایان می شود.
وی افزود: از نخستین روزهای پیروزی انقلاب اسلامی ، دشمنی آمریکا با تحریم ملت ایران آغاز شد، تحریم های ناجوانمردانه ای که طی 40 سال گذشته ادامه دارد و در ماه های اخیر با اعمال تحریم های ثانویه توسط رئیس جمهور آمریکا ادامه پیدا کرد تا مقاومت ملت ایران را در هم شکند.
وی تأکید کرد: هر چند که در موضوع خروج آمریکا از برجام، کشورهای اروپایی اعلام کرده اند که در این توافق باقی می مانند ولی اروپایی های نیز به تعهدات خود عمل نخواهند کرد.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجه مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:دشمنان قسم خورده نظام هیچ گاه به تعهدات خود در قبال ملت ایران عمل نمی کنند و مسئولان نباید گول لبخند آنان را بخورند که این حقیقت در موضوع برجام و گذشت سه سال از تصویب آن روشن شده است.
**گذشت زمان مردم را از انقلاب جدا نمی کند
امام جمعه خیرآباد ورامین نیز در خطبه های نماز جمعه این منطقه گفت:امروز با وجود میل باطنی و شدت خشم و تلاش های دشمنان، انقلاب به 40 سالگی رسید ، انقلابی که با گذشت زمان از آرمان های اولیه دور نشده است.
حجت الاسلام جعفر طزری افزود: ما اگر مشکلاتی نیز داخل کشور داریم، این مشکلات درون خانوادگی است و آن ها را با مسئولین نظام در میان می گذاریم و از آنان گله مندی می کنیم اما روز یوم الله 22 بهمن روز بار دیگر در صحنه حضور پیدا کرده و اقتدار خود را به رخ جهانیان می کشیم.
وی تصریح کرد: در روز 22 بهمن چشم جهانیان به ایران اسلامی است چرا که دوستان نظام خوشحال و بدخواهان نظام نا امید خواهند شد.
تهرام/7254 //6139

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس