برنامه های هنری و شاد برای کودکان سیل زده خوزستانی اجرا شد

برنامه های هنری و شاد برای کودکان سیل زده خوزستانی اجرا شد


به گزارش روز شنبه ایرنا از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، محمد حسین اسماعیلی افزود: از آنجایی که این اداره کل به عنوان معین فرهنگی استان خوزستان تعیین شده است لذا برنامه های متعدد فرهنگی و هنری از سوی اداه کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران برای اجرا در مناطق سیل زده خوزستان برنامه ریزی و تدارک دیده شده است.
وی گفت: در اولین برنامه، با هماهنگی های انجام شده، گروه عموهای فتیله ای در روزهای 27 و 28 اردیبهشت ماه با اعزام به استان خوزستان به اجرای برنامه پرداختند.
اسماعیلی ادامه داد: گروه فیتیله‌ ابتدا از مناطق مختلف سیل زده در دشت آزادگان بازدید کردند و با حضور در میان خانواده ها و کودکان به دلجویی از آنان پرداختند.
معاون اداره کل ارشاد استان تهران، گفت: اجرای برنامه های نمایشی، موسیقی و مسابقه شاد و مفرح برای کودکان در شهر سوسنگرد از سوی گروه فیتیله با استقبال پرشور حاضران روبرو شد.
وی افزود: اجرای کارگاه خلاقیت و نقاشی کودکان توسط استاد حسن نوروزنیا از دیگر بخش های برنامه بود
اسماعیلی در ادامه از اجرای برنامه های مختلف از جمله اجرای کنسرت موسیقی به نفع سیل زدگان، اهدای کتاب، اجرای نمایش های میدانی و عروسکی، برگزاری کارگاه‌های هنری نقاشی و کاردستی بطور مستمر در خوزستان خبر داد.
تهرام/7244//1348

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس