بیانیه فرماندار پاکدشت درباره محو کردن پرچم آمریکا و اسرائیل

بیانیه فرماندار پاکدشت درباره محو کردن پرچم آمریکا و اسرائیل


به گزارش ایرنا، به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان پاکدشت، در بخشی از متن این بیانیه آمده است: فرزندان شما در فرمانداری شهرستان همانند دیگر نهادهای انقلابی کمال نفرت و انزجار خود را از آمریکای جهانخوار و مستکبرین عالم اعلام می دارند و اگر این فرزند معذور موجب تکدر خاطر خانواده معزز شهدا شده است می خواهم که فرزند خود را حلال کنند.
روز 20 بهمن ماه امسال، جوانان شهرستان پاکدشت تصمیم می گیرند که به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، در 40 نقطه از شهرستان پرچم آمریکا و رژیم اشغالگر قدس را رسم کنند که یکی از این نقاط ، ورودی فرمانداری پاکدشت بود.
هر چند که این اقدام در ساعت 3 بامداد و بدون هماهنگی قبلی انجام شده بود ولی، تصاویر رسم شده تا روز 25 بهمن نیز بر روی زمین باقی ماند ولی پس از آن که بخش هایی از کنده کاری های حیاط فرمانداری لکه گیری و ترمیم شد، این دو پرچم نیز آسفالت شد تا زمینه مخالفت ها با این اقدام فراهم شود.
برخی از افراد این اقدام فرمانداری پاکدشت را توهین به روحیه استکبار ستیزی مردم ایران اسلامی می دانستند و عده ای دیگر هیچ ارتباطی بین این عمل و انزجار مردم ایران از آمریکا و رژیم اشغالگر قدس نمی دانستند و از هادی تمهیدی، سرپرست فرمانداری پاکدشت که برادر دو شهید دوران هشت سال دفاع مقدس است حمایت می کردند.
پاکدشت با 350 هزار نفر جمعیت در 20 کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.
تهرام/7254//1348

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس