بیش از 2 تن عسل تقلبی در شرق تهران کشف شد

بیش از 2 تن عسل تقلبی در شرق تهران کشف شد


فاطمه تاجیک روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه این واحد غیرمجاز در شرایط کاملا غیربهداشتی اقدام به تهیه و بسته بندی عسل می کرد، : اظهار داشت: بازرسان شبکه بهداشت بر اساس گزارشات مردمی و پیگیری های صاحب برند اصلی توانستند این کارگاه غیر مجاز را کشف و با حکم قضایی پلمب کنند.
وی افزود: بازرسان شبکه بهداشت شهرستان ری با همکاری ماموران نیروی انتظامی، 540 کیلوگرم شربت قند(شهد)، مقدار قابل توجهی درب شیشه های عسل تاریخ تولید و مصرف دار، مواد رنگی غیر مجاز صنعتی، برچسب شرکت های معتبر، جوهر لیمو و اسانس عسل از این کارگاه غیر مجاز کشف کردند.
تاجیک اضافه کرد: صاحب اصلی کارگاه هنگام حضور بازرسان از پشت بام کارگاه گریخت ولی سه کارگر اهل افغانستان شاغل در این کارگاه دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شدند.
وی تاکید کرد: فعالیت بدون مجوز، عدم رعایت بهداشت محیط و فردی و استفاده از مواد و وسایل غیرمجاز ازجمله تخلفاتی بود که در این واحد مشاهده شد.
تاجیک عنوان کرد: کارشناسان شبکه بهداشت بطور دقیق همه روزه از مراکز و کارگاه بازدید کرده و کوچکترین مورد مشکوکی را که مشاهده کنند با گرفتن اخذ مجوز از مقامات قضایی، اقدام به توقیف و پلمب آن کارگاه خواهند کرد.
خاوران از بخش های شهرستان ری در مسیر آزاد راه امام رضا (ع) واقع شده و بر اساس آخرین سرشماری حدود 40 هزار نفر جمعیت دارد.
3218/6003

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس