بیش از 3 هزار مسافر از خدمات هلال احمر ورامین برخوردار شدند

بیش از 3 هزار مسافر از خدمات هلال احمر ورامین برخوردار شدند


حمیدرضا تاجیک روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: طرح امداد و نجات و اطلاع رسانی نوروزی جمعیت هلال احمر شهرستان ورامین از 25 اسفندماه سال گذشته آغاز و تا 16 فروردین ماه امسال ادامه داشت که طی آن خدمات امدادی، درمانی و اطلاع رسانی به بیش از 3 هزار نفر از مسافران نوروزی ارائه شد.
وی افزود: در طرح امداد و نجات و جوانان هلال احمر ورامین یکصد نفر از اعضای کادر و داوطلب زن و 90 نفر امدادگر کادر و داوطلب مرد حضور داشتند.
وی بیان کرد: در طول روزهای اجرای طرح امداد و نجات نوروزی جمعیت هلال احمر شهرستان ورامین ، یک هزار 500 نفر از خدمات تست فشار و قند خون ، 250 نفر از خیمه نماز ، 400 نفر از فضای دوستدار کودک استفاده کرده و 600 نفر به کمپین نه به تصادفات پیوستند.
تاجیک گفت: به منظور اطلاع رسانی از آثار تاریخی ، مسیرهای دسترسی و امکانات شهرستان ، 800 عدد نقشه ، یک هزار و 500 عدد برشور توزیع و 800 بسته کمک های اولیه به مسافران اهدا شد.
وی تصریح کرد: با توجه به عبور جاده قم – گرمسار از محدوده شهرستان ورامین ، پایگاه ثابت امداد و نجات شهرستان ورامین مستقر در امامزاده عبدالله ورامین در طول این ایام خدمات تخصصی امدادی را به مسافران نوروزی ارائه کرد.
رئیس جمعیت هلال احمر ورامین بیان کرد: در طول این ایام 17عملیات اعزام امدادگران جمعیت هلال احمر گزارش شد که 3 مورد مربوط به حادثه واژگونی خودرو در محور قم – گرمسار است که طی آن 12 نفر مصدوم و به بیمارستان منتقل شدند.
ورامین با 300 هزار نفر جمعیت در 35 کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.
تهرام/7254//1348

انتهای پیام /*

منبع: ایرنا

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس